Smif-N-Wessun zagrają w Krakowie!

dodano: 2018-11-06 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Takie Mikołajki to ja rozumiem - dokładnie 6 grudnia Kraków odwiedzą reprezentanci legendarnej Boot Camp Clik - panowie Tek i Steele, czyli duet Smif-N-Wessun vel Cocoa Brovaz! Jedyny koncert w Polsce - zorganizowany przez Bombing Rap Attack i Dreams odbędzie się w Dreams Music Club na ul. Jagiellońskiej 5. 

Nowojorski duet Smif-N-Wessun, czyli charyzmatyczni reprezentanci Brooklynu Tek i Steele, zawsze imponował swoją naturalnością, umiejętnością zainteresowania słuchacza i niegasnącym, wojowniczym nastawieniem, dzięki któremu ich teksty do dziś brzmią jak autentyczne doniesienia z pierwszej linii frontu. Mistrzowie mikrofonu, uliczni poeci lojalni swoim zasadom. Album "Dah Shinin" uznawany jest dziś za jeden z największych klasyków złotej ery. Przez 25 lat aktywności na scenie mieli kontakt z takimi ikonami jak The Notorious B.I.G. czy Puff Daddy, pracowali z 2Paciem czy Mary J. Blige.

Szykuje się konkretna impreza, podczas której Tek i Steele zagrają swoje największe hity - m.in. nieśmiertelne "Bucktown" - w pełnej interakcji z uczestnikami! Na imprezie nie zabraknie też specjalnych gości... 

Ceny biletów - 39 zł w (ograniczonej!) pierwszej puli, 49 zł w drugiej puli, 59 zł w dniu koncertu. Istnieje również możliwość nabycia biletów VIP w cenie 199 zł, umożliwiających m.in. wejście do klubu bez kolejki, zbicie piony z Tekiem i Steele'em i uzyskanie od nich autografów! Bilety online można nabyć pod tym linkiem.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2286807894663127/ 

Smif-N-Wessun - Bucktown (Original Video)

JWP/BC X SMIF N WESSUN "WORD WIDE" (BRKLN STREET VIDEO)

Tagi: 

reklama
JanekAto
Super!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>