Rogal DDL "Cccarma" - nowy singiel

video
dodano: 2018-09-07 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Rogal DDL powraca z nowym singlem! Na kanale „miszyn impasibel lvl ostateczny” pojawił się numer „Cccarma”. W opisie zawarte jest jedynie wyrażenie „make love not war". Premiera debiutanckiego albumu rapera przypadła na początek czerwca, potem pojawiły się dwa premierowe single - "Lahandra" i "Poranek Kojota", po czym Rogal ucichł na kilka tygodni. "Cccarma" to mocny powrót! Dajcie znać, co sądzicie! 

ROGAL DDL - cccarma

Tagi: 

reklama
Anonim
Nie sądziłem że to powiem ale rogal props, myślałem że to zwykły wack ale jednak to godny przedstawiciel rapu komediowego. Zdanie o nim zmieniłem po feacie u tego wacka co się pogniewał że mu płyta nie poszła i niby kończył karierę, hajsnajs się chyba ten utwór nazywał. No i tam się można z tej zwroty chociaż pośmiać a inny przedstawiciel rapu komediowego kaz bałagane to jest po prostu żałosny, na jego zwrotach to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, jeszcze się wozi że ,,nie zayebał stylu z usa" bo zayebał z francji i myśli że jest kotem. Rogala jeśli słuchać jako rapu komediowego to spokojnie ujdzie, skills mimo że nie wielkie to 3 poziomy wyżej niż jakiś zbysio agd czy major nkwd co na psach się rozpierdala. Jeden z najlepszych polskich uliczników.
jprdl
Geniusz, wizjoner, Kanye West polskiego rapu ulicznego
czytam więc wiem
Muszę to napisać: ale raperzy wszyscy którzy pieprzą o karmie w swoich kawałkach- nie mają pojęcia co to znaczy w Buddyzmie (czyli nie znają pochodzenia tego słowa) Po prostu na chuj nawijać jak się myli pojęcia.?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>