Ugly God za miesiąc wystąpi w Warszawie!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-05-30 12:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Już 29 czerwca w warszawskiej Proximie, w ramach Fresh N Dope League, wystąpi Freshman XXL 2017 - UGLY GOD! 

Bilety już dostępne! Pierwsza pula w cenie 69 PLN do nabycia w Going. https://going.pl/ugly-god 

Royce Rodgers, znany jako Ugly God nie ma w sobie nic, co w dzisiejszym świecie uwielbienia piękna, zdrowych diet i bycia fit pozwoliłoby mu zaistnieć, a mimo to jego klip do kawałka "Water", ma już ponad 40 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a na soundcloudzie słuchano go nawet trzy razy częściej! 

To sprawiło, że zeszłoroczny Freshman XXL, szybko załapał się do gorącej setki Billboardu, podpisał kontrakt w Asylum, a na jego mikstejpie "The Booty Tape" (27 miejsce na liście Billboard 200) gościnnie pojawił się sam Wiz Khalifa! Mogliśmy go usłyszeć również na featuringach z PnB Rockiem oraz Lil Yachtym. Niedawno Ugly God zapowiedział swój debiutancki album "Bumps & Bruises", który poprzedzała EPka “Just a Lil Something Before the Album”. Wydawnictwo planowane jest jeszcze w tym roku.

Dystans do siebie, niepoprawność, nonszalancja i bezkompromisowość to tylko niektóre składowe fenomenu Ugly Goda, daleko mu od bycia poprawnym, nie dba o pieniądze, a jedyne na czym mu zależy to bycie sobą, jest przy tym do bólu szczery i prawdziwy.

 Wszystko wskazuje na  to, że będzie to jeden z ciekawszych tegorocznych koncertów.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>