Anderson .Paak po raz kolejny chwali Dr. Dre i wraca z nowym utworem!

Minęło ponad półtora roku odkąd .Paak wydał swój ostatni album, jednak w końcu powrócił. W sieci pojawił się właśnie klip do nowego utworu „Bubblin”.

 

Po tak długiej przerwie fani Andersona .Paak’a spodziewają się, iż jego następny projekt będzie naprawdę dopieszczony. Numer „Bubblin” zadebiutował z Beats 1 Radio kilkadziesiąt godzin temu, a teledysk zaczyna powoli zbierać kolejne tysiące wyświetleń.

 

-Utwór „Bubblin” to po prostu efekt mojej zabawy - wyjaśnia .Paak - Miałem bity od Jhalil Beats i Antmana Wondera. Wysłali mi paczkę 50-60 instrumentali, więc zacząłem pisać teksty właśnie pod te bity. Wszystkie mi się podobały, a ten akurat wpadł mi w ucho przy pierwszym odsłuchu.

 

-Ten bit jest czymś w stylu akcji z filmu z agentem 007, coś z szybką akcją i pościgami. Na początku chciałem, żeby oprócz mnie nagrała się na to Lil Sims, ponieważ była wtedy ze mną w studiu. Prosiłem też kilka innych osób, a ostatecznie skończyło się na tym, iż nagrałem ten utwór sam. Zajęło mi to kilka dni, zacząłem w Los Angeles, skończyłem w Nowym Jorku. Ten kawałek ma coś w sobie, pobudza Cię do działania i czujesz nagły przypływ energii - tłumaczył raper.

 

 

Artysta zaczął współpracę z Aftermath Records i Dr. Dre, o którym wielokrotnie mówił same pozytywne rzeczy. Również w ostatniej rozmowie z Zane Lowe Anderson chwalił sobie możliwość pracy z legendarnym producentem.

 

-On pokłada we mnie ogromne ilości zaufania. Pozwala mi robić co chcę, mówi, żebym po prostu był sobą. Pracujemy już od ponad dwóch lat i udało nam się skleić całkiem dobry album, z którego będziemy naprawdę zadowoleni - zaczął Anderson.

 

-Dre sprawia, że instrumentale wchodzą na wyższy poziom. O to chodzi, kiedy pracujesz z bardzo dobrym producentem, po prostu dajesz im pracować. To niesamowite, że mamy dla siebie ogromny szacunek. On robi melodie, tworzy bity, pisze teksty, zarzuca pomysły na wykonanie utworu, dosłownie wszystko. Nawet jeśli chodzi o klipy, Dre jest naprawdę pomocny - zakończył.

 

 

o808
Człowieku kto to jest Jhalil Beats? Kto to jest Lil Sims? Czytaj 10 razy zanim wciśniesz enter.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>