Chada odwołuje trasę - "Jest w szpitalu pod opieką lekarzy"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-15 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Złe wieści z obozu Step Records - dopiero co wystartowała pierwsza od wielu lat trasa Chady, a już szyki pokrzyżowały w niej problemy zdrowotne rapera...

"Trasa koncertowa Tomasza Chady odwołana. Wszystkie koncerty w ramach Recydywista Tour nie odbędą się ze względu na stan zdrowia rapera. Chada przebywa aktualnie w szpitalu pod opieką lekarzy. Będziemy informować o ewentualnych zmianach w sytuacji." - czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Step Records. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Poniżej fotorelacja z pierwszego koncertu po powrocie - i jednego z dwóch, które doszły do skutku - gdzie Chada supportował Game'a w warszawskiej Progresji.

Tagi: 

Xep Poland
Jak się na całą trasę 15 biletów sprzedało to nie dziwota. Ktoà tego ałucha jeszcze w 2018?
Anonim
A co jest teraz w modzie tranzole w różowych dredach
bumszakalaka
Dostał w kakaowe oko i mu dupsko pękło
Tomasss
Posluchajcie mnie bo z lada geby tego nie uslyszycie.. nigdy nie sluchalem jego rapu oraz jemu podobnych...ale tak sie dziwnym trafem stalo,ze przesluchalem jego nowa plyte Recydywista...zawsze preferowalem rap typu tede,lans, bauns i cukierki- bylo mi to blizsze..ale jestem pod duzym wrazeniem.. naprawde taka szczerosc zamienie na kazde cwaniactwo tedego i temu podobnych. Gosc daje siebie jak na spowiedzi i trzeba to docenic. Wielkie 5 Chada!
dario
Całe życie na utrzymaniu państwa xd
Antyhejter
I co kurwy 3 dni temu z niego cisneli ze 15 biletow sprzedal, a dzisiaj sie okazało ze naprawde mial problemy ze zdrowiem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>