DJ Premier prezentuje naszpikowaną gościnkami tracklistę "Prhyme 2"

Premiera albumu "PRhyme 2" Royce'a Da  5'9" oraz DJ Premiera zbliża się wielkimi krokami. "PRhyme 2" ujrzy światło dzienne już 16 marca i po dwóch singlach w postaci "Era" z Dave'em Eastem  oraz  "Rock It"  przyszedł czas na opublikowanie tracklisty. Zajął się tym DJ Premier, który za pośrednictwem Instagrama ujawnił listę utworów nowego projektu wraz z listą gośćmi. Wśród nich robiące wrażenie ksywki - oprócz wsomnianego wcześniej Dave'a Easta, z Royce'em zmierzą się na rymy m.in. 2 Chainz, Big K.R.I.T., Yelawolf oraz Roc Marciano. 

 

Post udostępniony przez @djpremier

Undertaker
Royce najlepszy MC w grze obecnie.
bbc
Yela w gościach zapowiada sztos.
polski rap gówno
2 chainz w gościach zapowiada sztos
Komsi
Nareszcie coś ciekawego do posłuchania bo sucho ostatnio
PtrsSCREAMS
Komsi Sucho? A Black Milk? A Skyzoo? Nipsey? SiR? "Black Panther OST"? Chyba każdy tu coś dla siebie znajdzie. Patrzysz u złego źródła po prostu. Na "Phryme2" czekam, odkąd przekatowałem "1". Krizzle? Marciano? Chyba śnię
ff
Nipsey polecam. Nie wymieniłeś Evidence. PS. Czemu muszę weryfikować czy jestem robotem? Celowo korzystacie z algorytmów reCAP czy to już wymóg?
shaolin masta
zapowiada się bdb
Sowuliani
Sam Royce gwarantuje rozpierdol a tacy goście jak Yelawolf i 2 Chainz tylko zachęcają to zakupu płytki
Sadboy
Kurwa nie ten nick :P z tej strony oczywiście ja
kook
Na razie przesłuchałem singiel Era z ficzuringiem Dave Easta - jeden i jedyny raz, bit to jest kurwa dramat, asłuchalne gówno, może reszta płyty będzie w miarę normalna
PtrsSCREAMS
kook Polecam zatem sprawdzić drugi singiel, "Rock It". I nie być zbyt radykalnym w osądach. Po pierwszym przesłuchaniu ''Ery" miałem podobne odczucia, ale dałem kolejne szanse i nie żałuję, gdyż: a) Wkręciło mi się to, b) zwrota Nickel Nine'a RO-ZPIER-DA-LA. Ale po jednym odsłuchu, to tego nie skminisz. P.S. Owszem, zapomniałem o "Weather or Not", a to również świetny album.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>