Migos wyśmiewają się z Joe Buddena i ekipy "Everyday Struggle”!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-15 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Kilka dni temu w sieci zrobiło się głośno o wersie Quavo „If a nigga hatin’ call him Joe Budden”, który miał pojawić się na nadchodzącym singlu „Ice Tray”. Początkowo wydawało się, że raperzy będą atakować jedynie Joe Buddena, jednak teraz okazuje się, iż oberwie się całej ekipie „Everyday Struggle”.


Od pamiętnego wywiadu DJ Akademiksa i Joe Buddena z Migos, podczas gali BET Awards, minęło kilka miesięcy. Po całym zamieszaniu doszło do przepychanek słownych w sieci, z których nie wynikało nic poważniejszego, aż do teraz.

Kilka dni temu w sieci pojawił się urywek najnowszego singla Migos „Ice Tray”, na którym mogliśmy usłyszeć „If a nigga hatin’ call him Joe Budden (pussy)”. Mimo iż wers sam w sobie nie wzbudził u Joe Buddena większego zainteresowania, tak końcowy ad-lib ‚pussy’ sprawił, iż raper poczuł się delikatnie urażony, co może wskazywać na podjęcie rękawicy i wymianę diss-tracków w niedalekiej przyszłości.

Oprócz tego Migosi wynajęli aktorów, bardzo zbliżonych wyglądem do prowadzących programu „Everyday Struggle”, podpiętego pod magazyn Complex News, w skład którego oprócz Joe Budden’a oraz DJ Akademiks’a wchodzi również Nadeska Alexis. Wydaje się więc, iż w nagranym do numeru „Ice Tray” klipie, będziemy świadkami mocnego roastu wspomnianej trójki.

Ice Tray Da Gang Control The Streets Vol. 1 Out Now Everywhere

Post udostępniony przez Migos (@migos)

 

polski rap gówno
jakiego kurwa singla migos? to jest kawałek quavo z lil boatem z płyty reprezentantów QC.
Natalia Mateuszi
Joe Budden dożywotni props, a bigos wiadomo że chujnia :D
Stricte45
Migos props, a joe budden wypalony raper juz od dawna, ogolnie beka ze tak odjebal z nimi na wywiadzie, Migosi szybko go wyjasnili

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>