Quavo zapowiedział singiel z najnowszej płyty "CULTURE 2"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-18 12:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Członek ekipy Migos poinformował fanów na Twitterze, iż niedługo powinniśmy dostać singiel, promujący najnowszy projekt raperów z Atlanty "CULTURE 2".

Wypuszczony w styczniu album "CULTURE" jest uznawany za jeden z lepszych projektów hip-hopowych, wydanych jak dotąd w 2017 roku. Z takimi singlami jak "Bad and Boujee", grupa Migos, w skład której wchodzą Quavo, Offset oraz Takeoff, wyniosła trapowe brzmienia na jeszcze wyższy poziom, a popularność samego gatunku znacznie się zwiększyła w ostatnich miesiącach. Nie oznacza to jednak, że przedstawiciele Atlanty mają zamiar zwolnić tempo.

Quavo ogłosił bowiem na swoim Twitterze, iż już niedługo powinniśmy dostać nowy singiel z nadchodzącej płyty "CULTURE 2". Jest to świetna wiadomość dla fanów Migosów, ponieważ może to zwiastować, iż najnowszy projekt dostaniemy jeszcze przed końcem roku. Dwa albumy w 12 miesięcy? My nie mamy nic przeciwko!

Sadboy
Jakby Migosi, G-Eazy i Yelawolf zdążyli wydać swoje płyty jeszcze w 2017 to końcówka roku na bogato jak skurwysyn. Tymczasem wracam do słuchania Gucciego elo!
polski rap gówno
which way? dat way . culture 2 droppin soon

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>