Igorilla "Wbrew"

dodano: 2017-10-02 11:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2017-09-29

Igorilla to raper i wokalista, którego muzyka łączy wszystko, co najlepsze w elektronicznej muzyce miejskiej. Analogowe syntezatory, mocne jak zawartość szklanki Janusza Panasewicza bębny, charyzmatyczny wokal i zapadające w pamięć wersy. To szaman mikrofonu a jego historie, nie wyjdą Ci z głowy.

Igorilla dał się poznać w zespołach Mama Selita i Polskie Karate, ale dopiero pod własną banderą daje wyraz swojej artystycznej niezależności. Efektem współpracy z doświadczonymi producentami – m.in. No Echoes, Olo Mothashipp, DrySkull czy Sarcast - jest doskonale brzmiąca płyta "Wbrew".


Płyta pełna kontrastujących ze sobą emocji, ładnych melodii i bezkompromisowych tekstów. Współczesna i eklektyczna, ale nie goniąca za modami i nowinkami, może wbrew oczekiwaniom niektórych fanów, przyzwyczajonych do funkowego czy beastieboys'owego Igora. Z pewnością jednak trafi w gusta tych, którzy poszukują autentyczności i wyrazistości.

Nagrany materiał został zmiksowany i zmasterowany w Londynie przez Mateusza Majewskiego (m.in. Dawid Podsiadło, Kortez, BOKKA).

Tracklista:

01. Wysokie napięcie
02. We mnie ft. Sarcast
03. Wbrew ft. Vienio
04. Rydwany
05. Biel ft. Gede
06. Złe rzeczy
07. Billy Corgan
08. Parkietowa kołysanka
09. Na razie
10. Trzaski
11. Unboxing

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>