Lil Pump - nowy projekt jest już gotowy!

dodano: 2017-09-26 11:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 6)

Lil Pump jest przedstawicielem grupy 'raperów z Soundcloud'a'. Młody MC jeszcze kilka miesięcy temu wybijał się na singlach, które umieszczał na wspomnianym portalu do streamowania muzyki - teraz jego popularność rośnie z miesiąca na miesiąc a on sam bliski jest wypuszczenia swojego debiutanckiego projektu.

Fani rapera czekają już kilka miesięcy na zapowiadaną kilkukrotnie EP'kę. Debiutancki mixtape zapowiadany był już w kwietniu, a następnie w sierpniu, jednak dopiero teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie od artysty. 

-MIXTAPE LIL PUMP ZOSTAŁ UKOŃCZONY - napisał na Twitterze MC.

Oprócz tego raper podzielił się z fanami snippetem utworu "Go Crazy", który ma znaleźć się na nadchodzącej EP'ce. W krótkim filmiku na Instagramie Lil Pumpa możemy usłyszeć rapowany kilkukrotnie wers "Jump in this bitch and go crazy, oou."

GO CRAZY tape dropping soon

Post udostępniony przez Lil Pump Jetski (@lilpump)

Nie znamy na razie szczegółów dotyczących daty premiery, okładki, czy też tracklisty zapowiadanego projektu, jednak biorąc pod uwagę, iż EP'ka została w końcu ukończona, w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych informacji od samego artysty. Stay tuned!

 

Tagi: 

Yo Joe
Co to za pedał?
no ta
pedał to twuj stary
polski rap gówno
props
Wtf
Ty Gary co ty za gówno udostepniasz na tej stronie chłopie ogarnij się. Przecież to już nawet nie brzmi jak rap.
CoSieDziejeJaSiePytam
Tej rapkiller co wy za szambo promujecie ludzie kutasy w uszach macie czy jak bo nie kumam. Totalnie przecpane beztalencie a wy go nazywacie Mc blahahahahahaha hahahhahahahaha
xd
ale on sie wozi z kurwami i ma miliony ferrari itp a ty nic nie masz kurwiu mały

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>