Toczek i Biały rozpoczynają promocję wspólnego krążka

Dwaj czołowi polscy freestyle'owcy, finaliści WBW oraz triumfatorzy wielu innych bitew w całym kraju, Toczek oraz Biały wypuścili ostatnimi czasy do sieci dwa pierwsze teledyski promujące ich nadchodzący album pod tytułem #TruskulAlert.

Toczek to bardzo doświadczony raper studyjny – na swoim koncie ma dwa długogrające krążki nagrane wspólnie z Prusem, solowe mixtape'y oraz dwa albumy zrobione w przeciągu ostatniego półtora roku – świetnie przyjęte "Marzenia z Osiedla" oraz wydany sumptem District Area, krążek pod tytułem "Na granicy Szaleństwa"

Biały z kolei zadebiutował na scenie na początku zeszłego roku, wydając ciekawą, konceptową epkę pod tytułem "7 grzechów głównych". Następnie wypuścił parę pojedynczych numerów, dogrywał się na płyty innych a raperów, by dziś stanąć u boku Toczka i realizować dotychczas najważniejszy w swojej karierze muzycznej projekt. 

#TruskulAlert to jak sama nazwa wskazuje powrót do korzeni. Rap z przekazem, a nie "pierdolenie", który w całości zostanie wypuszczony na bitach Fuso. Póki co nie wiadomo jeszcze, kiedy dane nam będzie usłyszeć cały album, jednak panowie przekonują, że w niedługim czasie zostanie on w pełni dokończony.

A tak oto prezentują się dwa pierwsze klipy promujące krążek Toczka i Białego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>