Grammatik na Open'erze: "Legendą to jest Bazyliszek"

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Relacje
dodano: 2017-07-02 14:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czekaliśmy długo, ale po wielu latach Grammatik ponownie pojawił się na scenie. Eldo, Jotuze i Noon wystąpili w ten weekend na Open'erze i było ewidentnie widać jak oczarował ich odbiór i pełen hangar nawijający teksty klasycznych numerów.

Usłyszeliśmy sporą część "Świateł Miasta", pooglądaliśmy na telebimach stare foty chłopaków w rytm "Pamiętam", nie zabrakło "Mędrców z Kosmosu", czy najświeższej rzeczy w dorobku Grammatika - czyli nagranej po 15 latach zwrotki Juzka do numeru "Rap robię". Eldo dziękował za "piękny prezent na muzyczny powrót Juzka i na końcówkę swojej muzycznej drogi", a Jotuze pozdrawiał ze sceny córki. Jednocześnie starali się uniknąć za dużego patosu i na głosy z publiki o tym, że są legendami usłyszeliśmy "Legendą to jest Bazyliszek czy Brzydkie Kaczątko, my jesteśmy chłopaki z osiedla" - po czym z głośników rozbrzmiało "Nie ma skróconych dróg".

Piątkowy wieczór przyniósł wyjątkowo klimatyczne show w wypełnionym po brzegi open'erowym namiocie z czym z pewnością zgodzą się wszyscy zebrani - a jeśli kogoś ominął ten występ to show Grammatika na Hip Hop Kempie staje się musem.

Poniżej przypominamy nasz niedawny wywiad z Grammatikiem oraz dołączamy filmik od Juzka oraz jednej z uczestniczek festiwalu, a nasza relacja z całego Open'era już niebawem - podobnie jak wywiad z B-Realem, który udało nam się przeprowadzić!

foto: Krzysztof Szlęzak dla Open'er Festivalu

Tak było wczoraj!!! Dziękujemy jeszcze raz;) #grammatik #jotuze #eldoka79 #noon #djtwister

Post udostępniony przez Marcin Józwa (@marcinjozwa)

#Grammatik#opener#legenda#Eldo#rap @eldoka79

Post udostępniony przez Dominika (@dominikaa33)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>