Włodi: "Śmiać mi się chce, gdy ktoś ciągle krytykuje młodych na naszej scenie"

Tarcia na linii stare-młode pokolenie pojawiają się ostatnio dość często - rozbieżności muzycznych gustów i wartości zauważalne są zarówno w Stanach jak w Polsce. Włodi postanowił jednak stanąć tu w obronie młodych.

"Śmiać mi się chce, kiedy ktoś ciągle krytykuje młodych wykonawców na naszej scenie. Jakby istnieli starzy raperzy zanim wydaliśmy „Skandal”, to też by nas cisnęli. Ale nikogo takiego nie było, bo byliśmy pionierami" - mówi członek Molesty w najnowszym wywiadzie z Enter The Room.

Włodi wspomniał też jak wyglądała jego współpraca z Otsochodzi:" Współpraca przebiegła stylem charakterystycznym dla młodszych pokoleń, czyli mocno internetowo. Wysłałem mu bit, którym się jaraliśmy, wymieniając między sobą pełne ekscytacji wiadomości. Janek zwrotkę nagrał u siebie, bo ma swojego realizatora. Ja to szanuję, bo ważne, aby mieć swoją wizję. Wymienialiśmy się zwrotkami, aż w końcu spotkaliśmy się  w studiu, żeby nagrać wspólnie refren. Otsochodzi wie, czego chce, jest konkretny i ma swój styl. Wyróżnia go też rzadka barwa głosu."

Tagi: 

Pato na koszulkach
Włodi props, jebać tede
Ras
Spoko ale jest roznica miedzy mlodymi ktorzy robia cos nowego, przy czym wychodzi im to dobrze, a tymi co tylko kopiuja ameryczke, wygladajac bardzo sztucznie. Latwo wrzucic wszystkich do jednego worka :p
polski rap gówno
niby racje ma, ale te młode rapery w polszy to beka jest asłuchalna
t
stare rapery aktualnie w polszy to jeszcze wieksza beka asłuchalna
Anonim
I tu się mylisz koło ponieważ stare rapsy dalej są słuchane choć mają po 20 lat. Młodej fali nikt nie będzie pamiętał za 3
On ma racje
No i masz racje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>