Freddie Gibbs zagra w Warszawie!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-05-10 12:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Miejsce: 

Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99, Warszawa

Data: 

2017-11-22 19:00

Po ostatnich problemach Freddie Gibbs wychodzi na prostą, a już niebawem zawita do nas z koncertem promującym swój najnowszy album!

Freddie Gibbs, a właściwie Fredrick Tipton, to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci współczesnego, amerykańskiego hip-hopu. Połączenie specyficznego głosu pochodzącego z Indiany rapera z klasycznymi, ulicznymi bitami przywodzi na myśl najlepsze czasy „gangsterskiego” rapu. Gibbs na nadchodzącej trasie będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo – „You Only Live 2wice”. Album premierę miał 31 marca, a promował go singiel „Crushed Glass”.

Data: 2017-11-22 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Ceny biletów: 89 / 100 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn


Freddie Gibbs - "Crushed Glass" (Official)Artysta na koncie ma już cztery długogrające albumy, kilkanaście mixtape’ów i osiem EP-ek. Raper duże zainteresowanie branży wzbudził wydawnictwem „Pinata”, które nagrał z Madlibem. Album powstawał przez cztery lata, a główną inspiracją do jego powstania były filmy Blaxploitation. Przy wszystkich wydawnictwach raper do współpracy zaprasza najlepszych producentów i wykonawców – na jego nagraniach przewijają się Gucci Mane, KAYTRANADA, Young Jeezy, G-Wiz, Juicy J czy Danny Brown.

Tagi: 

Brave
Stara szkoła troche autotune na refrenie wyszło nieźle ale jeżeli chodzi o poziom rapu to jest to second class nigga pozdro dla kumatych
pedro
Wiadomo gusta i guściki, ale ewidentnie za mało jego muzyki słyszałeś skoro dla ciebie to jest second class

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>