Kuban "Myślisz Jeszcze?" - okładka, data premiery, nowy klip!

video
dodano: 2017-03-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie "Cozamixtape" i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, uczestnik 3 edycji Młodych Wilków, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. "Myślisz jeszcze?" to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2-letniej trasy koncertowej.

Pod względem muzycznym płyta to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami – od klasycznego hip-hopu po współczesny house – zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach – które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko-męskich, ale również do rodzinnego miasta.
- Ta płyta to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw, co zresztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali – mówi Kuban.

Album zostanie wydany nakładem labelu Dobzi Ludzie. Premiera sklepowa już 7 kwietnia. Album można zamawiać na dobziludzie.com

'Flatera' to czwarty teledysk promujący płytę. Bit do utworu wyprodukował PLN.Beat. Realizacją klipu zajął się Piotr Zajączkowski z ekipy Dobzi Ludzie.

Kuban - Flatera

pomorze
i tak flojd z wirem pierwsi kultowo pojechali starym volvo w klipie :P
Bb
Jeden z nie wielu młodych, którego warto posłuchać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>