Małach/Rufuz feat. Polska Wersja "Do Przewidzenia" - teledysk, zapowiedź nowej płyty, start preorderu

Małach i Rufuz zaprezentowali słuchaczom pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. W utworze "Do Przewidzenia" gościnnie pojawili się Jano i Hinol z Polskiej Wersji. Za klip odpowiada ekipa 9 Liter Filmy, a bit stworzył Małach. 

PRO INT czyli PROJEKT INDEPENDENT to kolejny wspólny krążek zespołu Małach/Rufuz. Na płycie gościnnie udzielili się między innymPolska Wersja, Kękę, Ero/JWP, Bonus/RPK oraz Bilon/Hemp Gru.

Za warstwę muzyczną odpowiada w większości Małach, dwa podkłady zrobił producent Flame. Album jest utrzymany w konwencji klasycznego rapu, z którym skład od początku jest ściśle związany.

Tego co możecie spodziewać się po PRO INT to mocno klasyczne brzmienie, dużo scratch’y i cutów oraz szczere trafiające w sedno teksty z przekazem. Za gramofonami DJ Shoodee oraz DJ Grubaz. Krążek zmiksował DJ Deszczu Strugi z Otrabarwa Records, a za mastering odpowiada Waco.

W wersji preorderowej krążek wzbogacony jest o pierwszy, nielegalny krążek duetu "TP1". Album można zamówić tutaj.

MAŁACH/RUFUZ - Do Przewidzenia feat. Polska Wersja Prod. Małach

polski rap gówno
do przewidzenia to jest to że każdy kawałek jaki nagracie będzie chujowy, jebane patusy. nie macie czego szukać na scenie, chyba że mydła żeby sie po nie schylac, cwele
polski rap gówno
Źartowalem lubię was
1984
Czekam z niecierpliwością

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>