Chief Keef znów ma problemy z prawem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-29 13:22 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Chief Keef znowu ma kłopoty. 21-letni raper został zatrzymany w czwartek w swoim domu w Tarzana, jednej z dzielnic Los Angeles, pod zarzutem włamania do domu swojego dawnego producenta, Ramsaya Tha Great, i dokonania na nim rozboju przy użyciu karabinu AK47. Wraz z Keefem zatrzymany został jego kuzyn Tadoe, który również miał mieć swój udział w napaści.

Policja w Los Angeles potwierdziła, że producent Ramsay Tha Great został napadnięty 19 stycznia w swoim domu w Devonshire. Poszkodowany odniósł się do sprawy na swoim instagramowym profilu, informując, że Chief Keef napadł na niego z karabinem AK47, ukradł mu zegarek Rolex, gotówkę i inne kosztowności, a także dotkliwie pobił. Kapitan Brian Pratt z LAPD powiedział: "Detektywi wykonali świetną pracę. Pomogli nam także świadkowie, którzy zidentyfikowali podejrzanych. Wiedzieliśmy po kogo idziemy".


Do zatrzymania Chief Keefa odniósł się także jego wieloletni przyjaciel Young Chop, z którym raper stworzył takie hity jak "I Don't Like", czy "Love Sosa". Producent podczas transmisji na żywo na instagramie obrzucił Ramsaya licznymi inwektywami za doniesienie policji o rzekomej napaści i okazał swoje wsparcie Keefowi. 

Wczoraj raper opuścił areszt po wpłaceniu 500 tysięcy dolarów kaucji. Termin rozprawy został wyznaczony na 24 lutego.

reklama
Ziom
Miej 500k na kaucję idź do jakiegoś typa na napad co za debil
polski rap gówno
#FreeSosa
o ja cie...
No tak, czarni... To tak jak w tym powiedzeniu - nie jestem rasistą bo rasizm to przestępstwo a przestępstwa są dla czarnych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>