Chris Brown i Soulja Boy zmierzą się w walce bokserskiej!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-09 20:00 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw w konflikcie między Chrisem Brownem i Soulja Boyem. Instagramowo-twitterowa wojna zamieniła się w plan zorganizowania walki bokserskiej obu panów, która miałaby się odbyć w marcu w Las Vegas i zajmuje się tym nie kto inny, jak legenda amerykańskiej sceny rapowej - 50 Cent! Przypomnijmy, jak w ogóle doszło do tej sytuacji. 

Na początku roku Soulja polubił na Instagramie zdjęcie byłej dziewczyny Browna, Karrueche Tran. Nie mógł jednak przypuszczać, że jedno, niewinne serduszko może mieć aż takie konsekwencje. Reprezentant Chicago wrzucił na swój profil na Twitterze film, w którym mówi, że rozmawiał z Chrisem Brownem przez FaceTime. Podczas rozmowy Brown miał powiedzieć, że chce walczyć z Soulją i jako powód podał polubienie przez niego zdjęcia Karrueche. Wywołany do tablicy piosenkarz nie zamierzał tuszować sprawy i do sieci trafił film, w którym podirytowany Chris mówi, że to Soulja cały czas do niego wydzwania. Nagranie znalazło się na instagramowym profilu Adriena Bronera - boksera i prywatnie przyjaciela Chrisa Browna. W tym samym filmie piosenkarz mówi Bronerowi, aby ten szykował siłownię, co w domyśle ma oznaczać rozpoczęcie przygotowań do walki. Wojna w mediach społecznościowych trwa od pierwszych dni tego roku. Sprawy nie omieszkała skomentować sama Karrueche, która uznała zachowanie obu panów za śmieszne. 

Dwa dni temu 50 Cent na swoim Instagramie poinformował, że walka obu panów odbędzie się w marcu w Las Vegas na dystansie trzech rund. Będzie ona dostępna w formule pay-per-view, a organizacją zajmie się Mayweather Promotions. Cała sprawa elektryzuje nie tylko słuchaczy Browna i Soulja Boya. Trenerami obu artystów zostali odpowiednio Mike Tyson i Floyd Mayweather Junior, co może być nie lada gratką dla fanów boksu, ponieważ uda im się zobaczyć dwie legendy tego sportu w jednym ringu, ale w zupełnie innej roli. Jakie będzie rozstrzygnięcie tego sporu? Przekonamy się już w marcu.

Poniżej nasz wywiad z Soulja Boyem

WTF
Może jeszcze gwiazdy tańczą na lodzie?
polski rap gówno
breezy > soulja. już typa rico recklezz wyjaśnił

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>