The Game na Twitterze: "Pierwszy raz w Polsce i moja najlepsza publika w życiu"

Wczoraj The Game po raz pierwszy odwiedził Polskę - po wielu przejściach, problemach i latach oczekiwań. Koncert wraz z żywym bandem rozpalił warszawską Progresję a sam raper także zapamięta go na długo...

Propsy w kierunku polskiej publiki rzucane w trakcie występów zdarzają się nierzadko - co innego te internetowe, kierowane do całego świata.

"Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście! #Klasyk" - napisał Game na Twitterze i Instagramie.

Nam niestety nie udało się porozmawiać z autorem "The Documentary" przed kamerą, ale czekajcie na fotorelację z koncertu! Poniżej fragmenty video, które transmitowaliśmy na żywo na naszym FB.

 

Galeria

Tagi: 

polski rap gówno
:)
Etam
Tak bardzo rozjebal :)
Bcgangg
Było zajebiście, ale wpis Game'a czytałbym "największy tłum jaki uświadczyłem", zamiast "najlepszy, najbardziej kozacki" Było kozak, pojechałbym jeszcze na któryś występ, np Prague
rdg
za tłumaczenia z angielskiego to się lepiej nie bierz pajacu
lewyprawykopnaklateodskok
Było mistrzowsko!!! Ktoś może ma jakieś namiary na twórczość koleszki z loczkami który występował bezpośrednio przed Gamem?
lewyprawykopnaklateodskok aka kitnyp
Ok, nieważne już wiem. Nicky D's
Bbbbn
Chyba chcieliście napisać 'często' a nie 'rzadko'. Przeczytajcie to jeszcze raz
p
Szkoda że wywiadu NiE zrobiłeś

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>