K Prince "8Mob" (Ot Tak #205)

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2016-12-12 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Zasłynął jako kolejny klon Tupaca Shakura obdarzony identyczną barwą głosu jak zmarła ikona rap gry, ale przez ostatnie kilkanaście miesięcy Kasinova Tha Don wykonał prawdziwą wizerunkową metamorfozę. Zaczęło się od zmiany ksywki na K Prince, za którą poszła także wyprowadzka z blokowisk New Jersey do jednego z bastionów południowego hip-hopu - Atlanty.

Do tego doszła także zmiana stylu rapowania, dzięki której zaczął wreszcie pracować na własny rachunek, co pozwoliło mu się odnaleźć idealnie we współczesnym, mainstreamowym brzmieniu. Artystycznie znalazł również nowy dom, którym został niezależny label Black 8 Mob - wydawca jego ostatniego materiału w postaci EP "First Born", której premiera miała miejsce pod koniec listopada ubiegłego roku. To stamtąd pochodzi numer "8Mob": świetny bangier nagrany ku chwale nowej wytwórnii, który polecam gorąco sprawdzić.

sidewest
Tak brzmiałby 2pac w dzisiejszych czasach
Westside4Life
Kuuur...de :D Bez kitu ma głos jak Pac... i o ile głos ma taki od natury, to flow już podjebał trochę... Ale spoko nawija, leci na tym bicie :) Pozdro dla fanów Westcoastu, starego i nowego ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>