A Tribe Called Quest "We Got It from Here... Thank You 4 Your Service" - już w sklepach, patronujemy!

Tej formacji nie trzeba przedstawiać! Jedna z najbardziej wpływowych formacji hip-hopowych lat 90. – A Tribe Called Quest powraca po 18 latach z nowym albumem nagranym w oryginalnym składzie!

Płyta „We Got It From Here… Thank You 4 Your Service” zawiera 16 zupełnie nowych utworów, które ukazują się na nośniku CD oraz winylu. Gościnnie pojawili się tu m.in. Kanye West, Kendrick Lamar, Busta Rhymes, Anderson .Paak, Andre 3000 ale także Elton John czy Jack White.

Płyta jest już w polskich sklepach nakładem Sony Music Polska, a my z przyjemnością ogłaszamy, że objęta jest także naszym popkillerowym patronatem!

Pochodzący z nowojorskiego Queens i Brooklynu Q-Tip , Phife Dawg i Ali Shaheed Muhammad utworzyli w 1985 r formację A Tribe Called Quest, do której później czasowo dołączył Jarobi White. Jest to jedna z najbardziej uwielbianych i szanowanych grup hip-hopowych wszechczasów. Uznanie zyskali dzięki wyjątkowemu, przełomowemu podejściu do muzyki rap poprzez łączenie jazzowych melodii z afrykańskimi rymami. Ich albumy uważane są za klasykę oldschoolowego hip-hopu, a ich ostatni krążek „The Love Movement” z 1999r. został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Best Rap Album”.

Tracklista:

01. The Space Program
02. We The People
03. Whateva Will Be
04. Solid Wall of Sound
05. Dis Generation
06. Kids
07. Melatonin
08. Enough!!
09. Mobius
10. Black Spasmodic
11. The Killing Season
12. Lost Somebody
13. Movin Backwards
14. Conrad Tokyo
15. Ego
16. The Donald

Kl@un Szyderca
Zajebiście, przy tym newsie od razu widać kto jest targetem i kto głównie czyta ten portal. News o nowej - naprawdę ostatniej płycie ATCQ, jednej z najważniejszych grup w całej historii tej muzyki - i ani jednego komentarza po kilku dniach. Ale wystarczy tekst o Rychu, Popku albo o jakichś pajacach udających raperów i kłócących się jak stare baby o to, co kto ubrał na koncercie i od razu szał w komentarzach. Gimba pełną gębą. Ja się wypisuję, ten portal to obecnie żałość nad żałościami.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>