Busta Rhymes naszym Artystą Tygodnia

dodano: 2016-09-26 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 9)

Woo Hah! 2016 rok to okrągły jubileusz 25 lat kariery gościa, który zwykł trzymać dancefloor w szachu i sprawiać, że fani kiwają głowami tak mocno, że pękają im karki. Busta Rhymes a.k.a. Bus-a-Bus - ta ksywa to wręcz synonim wystrzałowego, bujającego rapu, bez którego żadna impreza się nie obejdzie. 

W 1991 roku - jak oznajmił sam Busta na sobotnim koncercie w Krakowie, przy okazji zalewając fanów szampanem - jeden telefon zmienił jego życie. To wtedy Q-Tip zaprosił jego i jego kolegów z Leaders of the New School, by dograli się na mały sztosik o wdzięcznej nazwie "Scenario"... Z tej okazji w tym tygodniu na Popkillerze honorujemy ćwierćwiecze działalności nowojorskiego turbowymiatacza. It's official - Busta Rhymes naszym Artystą Tygodnia!

Oczekujcie dokładnej relacji z krakowskiego koncertu (plus konferencji prasowej przed eventem), co nieco o samym, legendarnym już "Scenario"... i nade wszystko - solidnej porcji wykręconych bangerów z przeogromnej dyskografii Busty. 3...2...1... Odpalamy! TURN IT UP! 

Tagi: 

fan Zioła OG
BUS A BUS wymiata, bez niego School Shuriken to już nie to samo, chciałbym z nim nagrać lub chociaż nawijac szybkie zwroty realnie, takie skryte marzenia :-)
Komsi
Został artysta miesiąca xD
SKowron6
Komsi proopsy! ^^
Skowron6
jebał mnie pies
komsikomsa
niedlugo to bedzie artysta roku
Gnur
Artysta roku xD
whoopywhoop
kuwra kiedy w koncu ściągniecie tego gamonia? ktos jeszcze zarządza tą stroną?
nasthegreatest
busta rhymes gamoniem? to jest legenda xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>