O.S.T.R. "Życie po śmierci" - osobista zapowiedź albumu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-26 00:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Już w lutym ukaże się nowy album O.S.T.R.'a, następca świetnie przyjętej i jednej z najlepszych w dorobku łodzianina "Podróży zwanej życiem". Jak zapowiada sam Ostry - album wyjątkowo osobisty, którego treść podyktowało zderzenie się z ciężką chorobą...

Nawiązanie do kultowego "Life After Death" Notoriousa B.I.G. nie jest przypadkowe, a życie Adama - zgodnie z tym co sam mówi - wywróciło się o 180 stopni. Pełen list znajdziecie na stronie http://www.zycieposmierci.pl/ a premiera krążka już 26.02.2016.

czr
nie działa ta strona
pipek
wlasnie nie dziala
Anonim
Na nowotwór płuc może zachorować osoba często używająca głosu ( np. piosenkarz, raper, śpiewak operowy ), która potrzebuje nieustannie nabierać powietrza, - inną przypadłością może być nowotwór krtani, który również dotyka osób nadmiernie często używających głosu.
Anonim
Jak dla mnie to jakiś żart. Oczywiscie gratuluję tego, że się udało i rozumiem, że było to trudne i bolesne doświadczenie. Jednak robienie o tym całej płyty i ciągłe stękanie na koncertach jest dość słabe. Płyta nudna, monotonna, w stylu "zapłakanego chłopca" (przypomnijcie mi, kto używał takiego określenia? coś mi się kojarzy, ale nie pamiętam). Przepraszam Adam, "znamy się" od ponad dziesięciu płyt i nie spodziewałem się takiej artystycznej klapy.
Sulik
Ziomus masz racje. Ale wiesz jak nie wiadomo o co chodz to chodzi o kase. Dzieciaki i tak kupia. Ale jabtez juz sie z nim rozstaje zalamal mnie
Anonim
Chodzi o Bonsona?
p4nb4n
nieletnie pizdunie się wzięły za ocenianie po jednym przesłuchaniu, chuja z uszu wyciągnij nie letnia niedojdo
Anonim
Oczywiście, że nie oceniłem płyty po jednym przesłuchaniu, bo często zdarza się, że za pierwszym nie podchodzi. Trudno mi jednak cokolwiek napisać na takim poziomie - w końcu mam do czynienia w wiekowym, kwalifikowanym specjalistą, który stworzył mój profil psychologiczny na podstawie jednego posta, mistrzem ortografii, a - co najważniejsze - laryngologiem, który natychmiast stawia diagnozę na podstawie własnych doświadczeń z przeszłości. No no. A tak na serio, to zapierdalaj do szkoły burku. Pisz w notatniku, jeśli nie potrafisz kulturalnie i rzeczowo wyrazić swojej opinii.
Sulik
Jeszcze niech biegnie do sklepu kupic plyte ;) Albo na koncert niech leci;) Ja myslalem ze po takich przejsciach to juz koncertowac nie mozna a tu caly tour po polsce.
Anonim
Zaaajebista płyta, polecam wszystkim
Arek
Najlepsza płyta od lat. Zdrowia i wielu kolejnych kawałków Adaś.
domin7807
Według mnie najlepsza płyta w całej twórczości ostrego ideał oprócz kilku ostatnich utworów bdb

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>