Leh ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 4 (2015)!

wydarzenie
dodano: 2015-07-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Leh ('92) - Ta ksywka w Waszych typach pojawiała się już od jakiegoś czasu, a ja sam jego postępy na oku miałem od roku 2011 i hymnu Hip Hop Kempu, jeszcze w 2013 pisząc "chciałbym żeby trójmiejski talent w końcu zebrał się z jakimś większym projektem, bo potencjał spory i wciąż nie materializujący się w konkretny materiał". Teraz reprezentant Gdyni w końcu ruszył z kopyta, zerwał z muzycznym zastojem, a to, co w ostatnich miesiącach słyszymy tylko utwierdza nas w przekonaniu, że kilka lat zbierania doświadczenia i szlifowania warsztatu zaowocować musi prawdziwym wejściem z buta.

Styl Leha to kąśliwość, charyzma i bystrość miejskiej obserwacji trochę przywołująca na myśl młodego Mesa. Nie stroniący od używek i melanży, czekający aż "dorosłość dogoni jego metrykę", zarazem kumulujący w ten sposób pakiet doświadczeń, który sprawia, że 23-latek zdecydowanie ma o czym nawijać. Równie dobrze odnajduje się na klasycznych bitach (niedawne "2016 Flow") jak na zjaranych leniwcach w stylu Maca Millera, wszędzie z miejsca zaznaczając swoją obecność. "Nadal browar w garści, ty mi podaj blanty, idę chwiejnym krokiem - to moja droga na szczyt". Czekamy na "Podwórka pytają kiedy płyta" i ogłaszamy to, co było nieuniknione i prędzej czy później musiało się stać - Młody Leh kolejnym Młodym Wilkiem!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan

Grafika: Adam Jędrzejczyk

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

reklama
ZiołoOG

Nieźle się zapowiada, gość wyszedł znikąd i nie nagrał nawet płyty, ale jest całkiem dobry, chociaż moim zdaniem trochę ryzykowne brać na młodego wilka kogoś kto ma tak krótki staż na scenie, już nie chodzi o samego Leha, ale w tegorocznej ekipie kilku takich jest, no, ale nie narzekam. Zastanawiam się tylko jak rozumieć słowa Matiego na końcu wywiadu: "Efekty tego zmęczenia będą dość intensywne"? Chyba raczej 'to zmęczenie jest efektem intensywnej pracy' etc, lub po prostu "Przyczyny tego zmęczenia będą dość intensywne", ale dobra, żeby nie było, że się czepiam, bardzo chętnie wysłucham zwrotki Leha na wspólnym kawałku wilków.

adsf
no nareszcie
goodroom
japierdole. ten typ próbuje sie przebić odkąd pamiętam. jego najlepszy kawałek to hymn kempa w którym dał najgorszą i najbardziej przyjebaną mułem zwrotke. Nie chce mi sie na to patrzeć dalej. Młode wilki w tym roku oprócz Admy to kutas mieszający w połowie w dupie i w połowie w błocie. Zero życia od tych kubanów knapów.
??
Jaki Kuban kurwa jaki Knap co Ty pierdolisz chłopak
Fox.
Wyjmij [...] z uszu. Ten typ zrobił więcej niż ty siedząc przed ekranem i oceniając go. W PL nie ma drugiego, który poleci jak on i długo nie będzie. Jeżeli hymn kempa uznajesz za jego najlepszy kawałek to widać, że nie sprawdziłeś innych, albo nie potrafisz rozkminić prostych linijek. No, ale przecież ty to pewnie typ od "Komil krul", bo technicznie dobry i nie muszę myśleć...
GdziejestNeile
Brak Leha to byłby jeden z niewybaczalnych grzechów! A czepianie się, że woli leniwą stylówkę jest jak pierdolenie, że obiad był chujowy bo zupa była za mokra i woli się drugie danie. Gość to był mój pewniak. Skill, umiejętne uderzenie celną linijką. Jedyna wada, że jest w ch... leniwy (vide Enson, Muflon itd.). Powinien zresztą tu być wraz z koleżką z jego miasta: Duchem.
i'mthe90's
nie wiedziałem, że można siedzieć na plecach...Poza tym dobry wybór
pakero
mateusz jak podniesiesz rękę do góry to Ci ten g-schock zatrzymuje się na łokciu, czy dopiero na szyji ? xD
ss44444
chujowy, cwaniaczek. oprocz nawijania o paleniu daleko nie zajdzie
Jesse Pinkman
Mam nadzieje że Penx będzie jeszcze!
dzoint
..tez slucham wac toja, ostatnio tylko tego, ale to dla dojrzalych ...
john bravo
MIDDLE FINGER MIXTAPE WAC TOJA plyta niesamowicie dojrzala i jednoczesnie sprawiajaca ze w trasie ma sie mega ciezka noge.buja jak sam skurwysyn!
john bravo
MIDDLE FINGER MIXTAPE WAC TOJA plyta niesamowicie dojrzala i jednoczesnie sprawiajaca ze w trasie ma sie mega ciezka noge.buja jak sam skurwysyn!
MateuszKapelusz
Dokładnie tak ziom , codziennie na słuchawkach mam , buja
vvv
jaki kraj tacy raperzy
Kwadratini
Sprawdzcie chociaż B.A.D z Koszalina płytę Demo kontrast i jak już dacie radę odklejić się od glośników to dawać go na wilka !
JEZUS Z NAZARETU
BASZAJA NA MŁODEGO WILKA PS. KSTYK KURWO!
bbb
Radio z polskim rapem z podziemia szczurownia.cba.pl
Matiprzechuj
Leh,jeden z lepszych kotów w tej edycji,oryginalna stylówa i dobry skill...powodzenia ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>