Komunikat Popkiller.pl: zmieniamy skalę ocen!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-01 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 12)

Uwaga, ważny komunikat! My, jako załoga portalu Popkiller.pl, czujemy się zobligowani do ustosunkowania się do szeregu zarzutów o nierzetelność i stronniczość, jakie pojawiają się od jakiegoś czasu wobec naszej redakcji. Dotarły do nas głosy oburzenia i opinie, że nasze oceny ograniczają się wyłącznie do czwórek i piątek, a na szóstki mogą liczyć tylko nasi znajomi. Postanowiliśmy podejść do sprawy profesjonalnie, pochylając się nad tym problemem na spokojnie i bez uprzedzeń. Po długich dyskusjach z Mateuszem Natali oraz resztą grona redakcyjnego doszliśmy do wniosku, że nasza skala ocen faktycznie musi ulec zmianie.

Zdecydowaliśmy się na zmianę, gdyż rzeczywiście - jak się okazuje - recenzje albumów, którym przyznaliśmy jedynkę, możemy policzyć na palcach jednej ręki. Ponadto, chcemy wyjść naprzeciw malkontentom, którzy twierdzą, że celowo zawyżamy oceny, by podlizać się raperom w celu uzyskania materiałów na wyłączność. Dlatego też od kwietnia zamieniamy klasyczną skalę szkolną 1-6, na nowy system 2-7. W ten naturalny sposób wszystkie dotychczasowe oceny będą o jeden stopień niższe, co spodoba się czytelnikom, a jednocześnie obędzie się bez palenia mostów i konfliktów z raperami; niektórzy mogliby się obrazić o jedynkę, a w momencie gdy to dwójka jest najniższą notą, nie będzie już tego problemu. Wszystkie czwórki, które niestety wystawialiśmy masowo, będą od teraz średnią oceną, a dodatkowo wygospodarowana siódemka będzie specjalną nagrodą, zarezerwowaną dla albumów najwybitniejszych. Wierzymy, że to zmiana w dobrym kierunku, prowadząca ku maksymalnej obiektywizacji naszych recenzji.

noniewierze
klepanie po plecach ciąg dalszy, nie tego się spodziewałem po popkillerze
beka z popkillera grana
jak to żart na prima aprillis to udany a jak by nie był to ematei>mateusz "natalka" natali. nagramy coś wierze
PA
Primmma aprillllisssssss
enterwu
nonsens, skala od 1 do 6 jest OK, wystarczy po prostu ją egzekwować we właściwy sposób ( sprawiedliwy )
TheWhat
Pierdolę, co za debil ;D 1.IV, matole ;)
KdoO
No jeżeli to nie żart to lepszą skala oceniania byłoby wg. mnie od 1 do 10 jakoś wiarygodniej i szerszy zakres. A tak w ogole jakim albumom (nieistotne polskim, zagranicznym, nowym i tym starszym) przyznalibyście najwyższe max punktów? Zapraszam do dyskusji :)
Kafel
Oceniam ten artykuł na mocne 3 w nowej skali.
donjon
haha dobre nabrałem się :D
ignas81
Dobre :). No prawie się nabrałem. A tak wogóle to zrobilibyście dobrą stronę mobilną...
sujor13245
Wy skali nie zmieniajcie, tylko zmieńcie sposób recenzowania, iluzjoniści.
Gnur
Najlepsza skala to od 1 do 10 jak na ppe.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>