Drake sprzedał 500 000 kopii mixtape'u w tydzień i pobił rekord Spotify!

Niespodziewane wydanie mixtape'u-albumu "If You're Reading This It's Too Late" okazało się dla Drake'a strzałem w dziesiątkę. Określany jako mixtape, ale pełnoprawnie wydany przez iTunes projekt jest prawdopodobnie sprytnym ruchem ze strony rapera z Kanady, aby uwolnić się z kontraktu w Cash Money i album "Views From The Six" wydać już niezależnie w OVO Sound - dobitnie ukazuje to fakt, że w pozdrowieniach wymieniona jest masa znajomych i współtwórców, ale brak Birdmana i ekipy CM. O wyniki sprzedaży Drizzy na pewno nie będzie musiał się jednak martwić, ponieważ wydane bez jakiejkolwiek promocji "If You're Reading This It's Too Late" już pięć dni po premierze sprzedało się w łącznej ilości 498 tysięcy kopii. Dodatkowo pobiło rekord streamów w serwisie Spotify. 

Jest to czwarty materiał od Drake'a, który zadebiutował na 1 miejscu listy Billboard. Mixtape pobił również rekord streamów na popularnym serwisie muzycznym Spotify. W ciągu 3 dni "If You're Reading This It's Too Late" zostało odtworzone tam aż 17 milionów razy. W ciągu jednego dnia, 14 lutego, streamowano ten projekt prawie 7 milionów razy. Co ciekawe Drake pobił rekord Spotify, który wcześniej ustanowiło... jego "Nothing Was The Same" z 15 milionami streamów w ciągu tygodnia. 

"If You're Reading This It's Too Late" możecie przesłuchać tutaj.

Tagi: 

ja
Jak można słuchać czegoś takiego?
Des
Każdy ma inny gust, po co pytasz jak i tak nie zrozumiesz?
eastzz
Nie każdy lubi rap dla kobiet.
Anonim
Hip Hop is Dead...
Kadel'
siema znawcy ;d to gówno buja jak sam skurwysyn! przy czym Wasze pyski dalej się tylko pienią..
rh
U mnie włączone od piątku.
igiiiiiii
Ja nie puscilem zadnej innej plyty od momentu wydania. Ludzie pytaja jak mozna tego sluchac ale drake w tydzien sprzedaje wiecej niz wasi ulubieni raperzy w rok, ot ci odpowiedz.
Anonim
to jest tak samo jak z tym ch*jowym filmem 50 twarzy geja czy cos tam. to g*wno pobija wszystkie rekordy, krytycy zniszczyli go w opiniach, a i tak gimbusy wydaja hajs matki zeby isc na to do kina. tak samo jest i w tym przypadku, fenomen jarania sie ch*jnia, takie zgimaziale czasy
blackrandomdude
to co drake zaprezentowal na tym projekcie potwierdza tylko ze w nawijce na szybko jest jednym z krolow ameryki dzisiaj.
micsa
ja pier* jak nie kumacie angola to nawet tego nie odpalajcie. Drake tu kładzie takie linijki, że klęjakcie narody, top 4 z lamarem, colem i gambino

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>