A$AP Rocky odpowiada na pytania fanów

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-12 18:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Pisaliśmy wam już o najnowszym klipie A$AP'a Rocky'ego pt. "Lord Pretty Flacko Jodye 2" promującym jego nadchodzący album. Tuż przed opublikowaniem klipu raper urządził akcję "Pytania i Odpowiedzi" na popularnym serwisie Tumblr i z około 30 pytań można wyłowić wiele ciekawych informacji dotyczących planów samego Rocky'ego, jak i reszty członków A$AP Mob...

Rocky przede wszystkim wyjawił inicjały nowego albumu - "A.L.L.A.". Nie podał jednak całego tytułu. Raper potwierdził też, że oprócz niego w tym roku swoje albumy wydadzą A$AP Twelvvy, Nast oraz Ant. Był on też oczywiście często pytany o potencjalne kooperację z innymi raperami. Wśród swoich wymarzonych wymienił posse cut Dipset/G-Unit/A$AP Mob oraz wspólny utwór z Andre 3000. Przy pytaniach o pracę z J. Cole'em, Schoolboyem Q czy Nicki Minaj Rocky dawał wymijające odpowiedzi przyznając, że ich uwielbia.

Jednym z czynników, które wpłynęły na olbrzymi sukces lidera A$AP Mob były świetne, oryginalne bity. Za wiele z nich odpowiedzialny był kontrowersyjny Spaceghostpurrp, z którym później Rocky wszedł w ostry konflikt. SPG zarzucał mu, że kopiował styl jego grupy Raider Klan. Zapytany na Tumblrze przez jednego z fanów o obecny stan całej sytuacji Rocky przyznał, że będąc w Miami wiele razy spotykał się z członkami Klanu i nie dochodziło wtedy do żadnych spięć. 

reklama
domo
"A$AP Rocky odpowiada na pytania fanów" gdzie tu są do kur** pytania i odpowiedzi zamiast tego jakieś słabe streszczenie ;/, ojoj popkiller odnoście sie do nagłówków :)
Coprobo
czlowieku jak tam wiekszosc pytan byla o to jak lubi ruchac laski, jak woli jarac ziolo itp wiec lepiej ze strescili te wywody glupich czarnuchow zbierajac z nich troche konkretnego info
yep
Pytanie: Jacy są obecnie twoi ulubieni raperzy? Odpowiedź: Vince Stapples, Kendrick Lamar i Schoolboy Q. P: Z którym artystą chciałbyś najbardziej nawiązać współpracę? O: Z Andre 3000. P: Czy oglądasz anime? O: Nie, ale bardzo lubię kreskówki. Dragon Ball Z jest mega. P: Jaka była najdziwniejsza rzecz, o którą kobieta poprosiła cię przed lub w trakcie seksu? O: Kiedyś robiłem to z laską w obecności jej niepełnosprawnej babci. To było chore, serio. Jestem zawstydzony. Ona wyglądała na podekscytowaną. P: Twoja największa fantazja seksualna lub fetysz? O: Chciałbym uprawiać seks z Madonną. P: Co myślisz o Nicki Minaj? Chcecie coś nagrać razem? A może już to zrobiliście? O: Nicki jest zajebista. P: Doczekamy się kolaboracji A$AP Mob x G-Unit? O: Nie widzę przeszkód. Moim marzeniem jest posse cut Dipset x G-Unit x A$AP Mob. P: Burger King czy McDonalds? O: Żadne z tych gówien. To będzie najlepsze dla ciebie. P: Jeśli musiałbyś wybierać: cipka czy trawka? O: Cipka oczywiście. P: Jak się miewa rodzina Yamsa? O: W porządku. Od czasu jego śmierci są mocno zjednoczeni. R.I.P. Yams. P: Jakieś rady dla początkujących artystów? O: Jeżeli naprawdę wierzysz, że to, co robisz jest dobre, to idź z tym dalej. Jeśli to rzeczywiście jest dobre, to nic tego nie powstrzyma. P: Bardziej postrzegasz siebie jako rapera czy jako artystę? O: Jako artystę. P: Ulubiona pozycja seksualna? O: Na pieska. P: Kiedy doczekamy się jakichś nowości od Anta, Nasta i Twelvy'ego? O: Na pewno w tym roku. Oni wciąż pracują nad nowym materiałem. P: Których utworów na nowym albumie jesteś najbardziej pewien? O: Szczerze mówiąc wysztskich. P: Co jest twoją największą inspiracją? O: Niesamowici ludzie, filmy, ale głównie chyba kobiety. P: Na kiedy została zaplanowana premiera albumu? O: Właściwie wciąż nad nim pracuję. To obecnie moja najlepsza robota.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>