Crooked I i Statik Selektah nagrywają wspólny album!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-09 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Ledwie co Crooked I zdołał zmienić ksywkę (na Kxng Crooked) i wydać pod nią nową płytę ("Sex, Money And Hip-Hop") a raper już zapowiedział kolejny projekt! Zainspirowany przez kolegę z Slaughterhouse - Royce'a da 5'9" i jego collabo album z DJ Premier'em postanowił wykorzystać sprawdzoną formułę i zaprosić do współpracy producenta Statik Selektah. Wspólny krążek o tytule "Statik KXNG" ma się pojawić na rynku już wiosną!

"Ja i Crooked rozmawialiśmy już jakiś czas temu o zrobieniu czegoś razem i kiedy nadeszła premiera krążka Royce'a i Premiera powiedziałem sobie: to odpowiedni moment!" - relacjonuje Statik Selektah.

"Nagramy więc dziesięć klasycznych numerów i pójdziemy za ciosem. Myślę, że Crooked jest jednym z najbardziej analizowanych i jednocześnie niedocenianych raperów wszechczasów."

Jak na te słowa zareagował Crooked I?

"Zawsze chciałem zrobić coś ze Statik'iem ponieważ myślę, że jego produkcje świetnie komponują się z moim stylem rymowania i wyjdzie z tego prawdziwy, ostry hip-hopowy krążek - jesteśmy najlepsi w tym co robimy więc nasza kombinacja ma sens" - mówi Crooked.

Płyta "Statik KXNG" zostanie wydana połączonymi siłami wytwórni ShowOff Records i Penalty Entertainment. Oto co na temat współpracy z raperami mówi szef tego ostatniego - Neil Levine:

"Cieszę się, że mogę pracować z dwoma najbardziej utalentowanymi artystami w tej grze - Penalty Entertainment jest bardzo podekscytowane możliwością wydania tego albumu."

Anonim
Może być grubo chociaż ostatni pruducencki statika jakoś mnie nie zachwycił.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>