Cash Money pozwane przez kolejnego rapera!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Saga z Lil Wayne'em zdaje się nie mieć końca, a wygląda na to, że to nie koniec problemów Cash Money. Wielokrotnie słychać było o narzekaniach producentów, którzy nie otrzymali wynagrodzenia za hity wyprodukowane dla stajni Birdmana, tym razem jednak sprawę w sądzie założył jeden z raperów, którzy pomagali zbudować potęgę labelu pod koniec lat '90...

A dokładniej Turk, który w składzie Hot Boys (u góry na zdjęciu) współtworzonym z Lil Wayne'em, Juvenile'em i B.G. zapewnił Cash Money Platynę w roku 1999. W 2001 ekipa rozpadła się, Turk następnie zdobył Złoto za solowy debiut, ale w ostatnich latach o czytaliśmy o nim bardziej z powodu kłopotów z prawem - teraz jednak to on stanął po stronie oskarżającej.

Jak podaje TMZ - Turk pozywa wytwórnię za nieuczciwe zarządzanie jego pieniędzmi i praktykowanie szemranych interesów i żąda 1,3 miliona dolarów zadośćuczynienia oraz wszystkich praw do swojej muzyki. Szerzej wypowiedział się w rozmowie z XXL'em: "Pozywam ich dlatego, że dotarło do mnie, że moja wieloletnia lojalność doprowadziła mnie w tym biznesie donikąd. To decyzja mojego adwokata, że w moim interesie jest pójść ze sprawą do sądu po wielu próbach uregulowania tego prywatnie. Teraz czekamy na kolejne ruchy i decyzje."

 

kurtis
Walą CM w dupsko i to równo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>