Slim Thug "Hogg Life: The Beginning" - premiera, darmowy odsłuch

Ostatnio ciszej trochę o Slim Thugu, ale jeden z najlepszych i najciekawszych przedstawicieli southowej sceny nie przestaje działać. Trafił do nas właśnie piąty krążek rapera, zatytułowany "Hogg Life: The Beginning" (gościnnie m.in. Z-Ro), który uzupełniony jest specjalnym serialem dokumentalnym opisującym życie Thuga!

Prześledzimy w nim drogę od dorastania w północnym Houston aż do podpisania kontraktu ze Swishahouse i wielkiego mainstreamowego sukcesu, a w dokumencie znajdują się też wywiady i komentarze od rodziny oraz współpracowników Slima, takich jak Michael "5000" Watts czy E.S.G.

Przypominamy też, że w ubiegłym roku Slim Thug został uhonorowany w Houston swoim własnym dniem, dla docenienia wielkiego sukcesu w świecie hip-hopowym oraz aktywności w lokalnych społecznościach i inicjatywach charytatywnych. Slim Thug Day przypada na 25 lutego.

ZZZ

Kawałki z Z-Ro najlepsze. Denerwujący autotune i goście pokroju Sauce Twins kompletnie tu nie pasują.

Mateusz Natali

"Rip" na pętli, mam nadzieję, że nie zrezygnowali z pomysłu wspólnego albumu :)

ZZZ

"Rip" i "Smokin" jak dla mnie najlepsze z tych 4 jakie tutaj są. Niby te kawałki miały być na tym wspólnym projekcie. Zrezygnować chyba nie zrezygnują, kto wie. Zapowiedzi było pełno, 2 klipy, luźne kawałki. W wywiadach można było usłyszeć, że są na etapie załatwiania spraw z papierami i labelem, innym razem mieli już dogrywać ostatnie kawałki, a potem, że płyta jest gotowa i czekają na odpowiedni moment :) W następnym wywiadzie, na pytanie co nowego usłyszymy od Z-Ro w 2015 roku wymienił solowe rzeczy, nowe 2 Tha Hard Way (on & Mike D), a tego już nie :) Nic nowego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>