Famson "FAM" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na kanale UrbanRecTv pojawił się dzisiaj nowy teledysk Famsona, zrealizowany do utworu FAM. Za muzykę odpowiedzialny jest Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, a skrecze dograł Dj Demen. Video, zrealizowane przez Artura Wypycha (Scaryberry), powstało w gorące tegoroczne lato.

Famson ­ rocznik 1990. Raper i producent z Kalisza działający na lokalnej scenie od 13 lat. Członek Seidue.62 oraz Demarhe. Na swoim koncie ma 4 płyty, w tym jedną "KTO TO?! LP 2011", która spotkała się z dobrym przyjęciem ze względu na charakterystyczny styl i brzmienie. Ostatnie lata owocowały w liczne koncerty w Kaliszu i całym kraju. W lipcu był jednym z organizatorów i mistrzów ceremonii na HHFK (HIP HOP FESTIWAL KALISZ).

Współpracował z takimi artystami jak Ceka, Denv, Drumlinaz, Amar, Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, Gedz, Tusz na Rękach, Szatt, Nowok (Nocne Nagrania), Me? How?, O.S.T.R., Kot Karter, Krzysztof Siewruk (Smokestack), Eazy Dyonizy, Czarny (Beat Squad), Nelux, Eazy Dyonizy i wieloma innymi...

Sam o sobie mówi: "W muzyce, w nawijce, na koncertach stawiam na świeżość. Studyjny fach kocham tak samo mocno jak granie koncertów. Nic nie daje mi takiej radości i mocy jak muzyka. Jest ona moją życiową pasją gdzie przede wszystkim liczy się zajawa. Bez tego ­ dziękuje, dobranoc. Jest to główny czynnik determinujący moje działania. Prowadze życie dwudziestoczteroletniego Bartosza, starając się ogarniać je na swój sposób wśród pracy, setki ziomków oraz bębnów z bassem. Inspiruje mnie płeć piękna i miasto. Jaram się grubymi bitami począwszy od żywych instrumentów, skończywszy na brudnych trapach. Lubie różnorodność. Będzie można ją usłyszeć na mojej drugiej solowej płycie wyprodukowanej w większości przez Drumlinaz, która ukaże się w 2015 roku."

Famson - FAM (prod.: Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, cuts, scratch: dj DEMEN) [Official Video]

Famson - FAM (prod.: Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, cuts, scratch: dj DEMEN) [Official Video]

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>