Vixen "ParadoxEP" - premiera i odsłuch

dodano: 2014-12-12 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dla wielu osób wydanie dwóch płyt w jednym roku to złe posunięcie. Vixen jednak tłumaczy sprawę tak: jak muszę zrobić coś złego, to tylko w dobry sposób. 10.12.2014 miał swoją premierę "ParadoxEP" - Vixena. Jest to drugi materiał od tego artysty w tym roku. Poprzedni ("Loco Tranquilo") został wydany w 28 czerwca br. i zadebiutował na 25 miejscu OLIS-u. "PardaxoEP" jest pierwszym projektem wydanym samodzielnie. Przypominamy, że Vixen rozstał się jakiś czas temu z RPS Enterteyment i postanowił wydawać swoje płyty sam, mimo kilku propozycji z dużych wytwórni. 

Wczoraj na oficjalnym kanale Vixena na youtube można legalnie posłuchać całości materiału i ocenić jego jakość. Akcja z łapkami w dół na youtube trwa w dalszym ciągu... Dla "niewtajemniczonych" polega ona na klikaniu "łapek" w dół na youtube pod danym utworem jeżeli nam się on podoba. "Łapka" w dół paradoksalnie oznaczać ma "łapkę" w gorę. 

"ParadoxEP" to 9 premierowych utworów. Na płycie większość produkcji jest autorstwa Vixena, a za pozostałe odpowiada Johnny Beats. Dj Bulb natomiast popisał się swoimi umiejętnościami dj-skimi w klubowym bangerze zatytułowanym "Coś takiego". Jedynym raperskim gościem jest zwycięzca konkursu na najlepszą zwrotkę do numeru "Gautama" - PI. Udzielił się on w utworze "Skąd wiesz, że nie śpisz" na bicie Vixena.

Preorder tego materiału sprzedał się nadzwyczaj dobrze, a sam autor nie ukrywa zadowolenia i wdzięczności z otrzymywanego przez ostatnie dni wsparcia ze strony jego słuchaczy. 

"ParadoxEP" można zamawiać wyłącznie za pośrednictwem strony do zamówień.  Po więcej szczegółów zapraszamy na FB Vixena.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>