Małe Miasta feat. W.E.N.A., Abel "Nienawidzę niezalu" - singiel i preorder

"Debiut Małych Miast w Alkopoligamii to duże zaskoczenie dla wielu, ale wytwórnia Tego Typa Mesa zawsze starała się myśleć na dwa ruchy do przodu. Małe Miasta to dwóch producentów, których oryginalność brzmień przykuwa największych – od W.E.N.Y. przez XXANAXX po artystów UKnowMe." - czytamy w info prasowym.

Album, którego premiera wyznaczona została na 12 grudnia 2014 r.  to dopiero rozgrzewka, a panowie zdążyli już zagrać z niego koncerty przed Mister D. czy Mykki Blanco i szykują się do większej trasy.

"Na płycie Małych Miast mocne bębny i agresywne cykacze mieszają się z wolnym tempem i gitarami. Jasne, nadwrażliwe wokale Mateusza nr 1 kontrastują z rapsami Mateusza drugiego. Do tego sporo gościnnych udziałów, za każdym razem zaaranżowanych z niespotykaną wyobraźnią.
Małe Miasta grają i produkują dla wielu, ale podobnie jak (uwaga, uwaga, nie zabijcie nas za to porównanie!) The Neptunes dopiero w duecie odczuwają wolność totalną."

Do zamówień typu preorder (!tylko w sklepie Alkopoligami.com!) zachęca nowy singiel zespołu pt. „Nienawidzę niezalu” z gościnnym udziałem W.E.N.Y. i ABLA, którego możecie posłuchać tutaj

Małe Miasta - Nienawidzę niezalu feat. W.E.N.A. & ABELPreorder limitowanej edycji płyty Małe Miasta "MM" (numerowane 500 szt.) http://sklep.alkopoligamia.com/?p=35179

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>