A$AP Ferg "Talk It" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-28 22:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 10)

Ława przysięgłych hrabstwa St. Louis po trwających dwa dni obradach uznała, że „nie istnieje żadna prawdopodobna przyczyna, by postawić policjanta Wilsona w stan oskarżenia” i tym samym uniewinniła policjanta, który będąc na służbie zastrzelił 18-letniego Mike'a Browna. Zaraz potem doszło do zamieszek w Ferguson i innych amerykańskich miastach, a do protestów przyłączyło się również środowisko hip-hopowe, które - rzecz prosta - nie zgadza się z decyzją ławy przysięgłych. Swoje trzy grosze postanowił dołożyć także A$AP Ferg w najnowszym numerze "Talk It", gdzie składa hołd Brownowi i nawiązuje do słynnego "Fuck The Police" N.W.A. Za producenckimi sterami dawno nie słyszany Clams Casino. 

 

boom
i dlatego coraz mniej ludzi słucha amerykancow a raczej afroamerykancow... dno liryczne i zrzucanie wszystkich problemow na kolor skory, gdy tak naprawde to pierdoły zyciowe - zarabiajac miliony potrafia skonczyc z długami lub za kratami za jakis bzdet. i oczywiscie nigdy nie przyznają, że ktos poza czarnymi w usa ma przejebane. takie rozwydrzone dzieciaki amerykanskiego systemu.
Saa a
Kurwa te czarnuchy jednak mają w głowie gówno, składa hołd dla złodzieja, przestępcy można powiedzieć że nawet mordercy bo cholera wie jak skonczył by policjant gdyby do niego nie strzelił. BEKA!!!
tupadre
ta cala sytuacja tylko mnie utwierdza w tym ze biali chyba jakos lepiej wyewoluowali czy cos bo to nawet nie jest smieszne
beka
widzę, że bardzo łatwo jest wam komentować sytuację w kraju w którym nigdy nie byliście. tak naprawdę nie wiemy co stało się w Ferguson, nie wiemy jak wygląda życie w stanach, dla białego czy czarnego. Po chuj komentujecie?
Obiektywny
Systemem penitencjarnym objęty jest statystycznie w usa 1 na 18 białych, 1 na 9 latynosów, i 1 na 3 czarnych. Zobacz jakie rozpierduchy się miały miejsce w Paryżu czy Londynie i kto to niby robi? Przybysze z Afryki...
Kamil1989
jak to nie wiem. Przeciez ten koleś leciał na niego co swiadkowie potwierdzili. Nie dziwne że strzelał...
igiiiiiiii
biali ludzie to jednak przyglupi rasisci
Tecca
Cebulandia zawsze jest madrzejsza od reszty swiata, i potrafi postawic tezy, ktorych nikt nie moze obalic. umrzyjcie
Trap ? nie dziekuje....
Ja pierdole ale gowniany kawalek kto tego slucha ? jebac ten caly trap gdzie jest rap z lat 90-2008 ?
Tecca
posluchaj Joey'a Bada$$'a.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>