Chada: "Mija rok jak rzekomo mnie szukają. Będę chciał to sam się znajdę"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-15 18:18 przez: Anonim (komentarze: 11)

Ostatnie dni w mainstreamowych mediach zdominował m.in. temat listu gończego wydanego za Chadą. Policja informuje, że ściga warszawskiego rapera, a on tymczasem promuje nowy album i udziela się w sieciach społecznościowych. Teraz wystosował kolejną wiadomość - i jak się okazuje na wolności jest już prawie od roku.

"Co to nagle za akcja z tą całą nagonką, pytam? Już prawie rok mija od momentu jak rzekomo mnie szukają i co nagle ich olśniło? Jeżdżę samochodem po całej Polsce (niedalej jak, miesiąc temu miałem nawet dwie kontrole), pokazuje się na koncertach, korzystam z telefonu i naprawdę funkcjonuje jak niemal każdy z Was. W takim wypadku jestem za tym, żeby pieniądze, które idą na utrzymanie policji trafiły do sierocińców.
Będę chciał to sam się znajdę.
Pomyślności.
P.S> Trzymaj się Kroolik !" - napisał Chada na swoim FB.

Podlinkował również na swoim profilu humorystyczny fanpage "1000 miejsc, w których ukrył się Tomasz Chada.

Tagi: 

jalokim
Nie nagonka, tylko promocja płyty synu Bogdana.
 LOL
widzę ze cie tu przywiało z onetu albo innego gow... to lepiej tam wróć i jak was doinformują gimbie to wróć wygłaszać swoje mądrości i filozofie.
jalokim
Taaa, czytałem onet i dowiedziałem się, że jest taka strona jak popkiller. Heh. Od razu widać, że jesteś fanem Chady. Tylko zapomniałeś napisać 'jebać policje', 'policja kurwy', 'hwdp'. Pokój z Tobą i wierzę, że wyrośniesz z tego.
Dax
Masakra, zrobikli jedno wielkie zamieszanie, już nie wiadomo komu wierzyć. Czy naprawdę go szukają?? czy to promocja?? nie wiadomo. tylko Chada chyba zna na to odpowiedź albo jeszcze policja
cuki3r
CHADA JEDYNY PRAWDZIWY GIENGZTA NA TEJ NUDNEJ JAK PIZDA SCENIE
WEE
ŻE CO KURWA? :D DONIU JEST BARDZIEJ GANGSTERSKI NIŻ TEN CAŁY CHADA, ZRESZTĄ ZJEBAŁ GO I PIZDIOXA RÓWNO JAK KUPE GÓWNA , JAKIM TRZEBA BYĆ SKOŃCZONYM DURNIEM, ŻEBY PO KILKA RAZY IŚĆ DO PIERDLA, JA PIERDOLE, A TEN TUMAN JESZCZE SIĘ TYM SZCZYCI, ŻE SIEDZIAŁ W PUDLE I MYŚLI ŻE TO DA MU IMAGE GANGSTERA, PRAWDZIWI GANGSTERZY NIGDY NIE IDĄ DO PIERDLA I NA ICH WIDOK CHADA ZESZCZAŁ BY SIĘ W MAJTY
ORIGINAL GANGSTA SHITS YEAAH
O.G SKURWYSYNU !!!!!!!!!!!!!!
s
jebać słabych raperów....
popeye
powinni go zamknac na dozywocie za hujowe rapsy
aaa
Dalej cipy hehtujcie chade a i to mówcie w oczy a nie przez internet !
Hahaha
Czytając wasze komentarze to łapie się za głowę w jakim kraju żyję. Jak ktoś życzy komuś dożywocia to wiec że prędzej to Cb spotka niż go. Jest odważny wyraża swoją opinię i udowadnia, że nasza policja zwyczajnego człowieka nie potrafi złapać. Nagrywa piosenki, teledyski, udziela się na różnych portalach, korzysta z telefonu a nawet miał kontrolę. To świadczy o Jego inteligencji. Wy byście się wszyscy osrali bojąc się jakie by czyhały na was konsekwencje takiego czynu. POMYŚLNOŚCI.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>