RZA: "Cappadonna jest oficjalnym członkiem Wu-Tang Clanu"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-08 21:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 9)

RZA w jednym z ostatnich udzielonych wywiadów wypowiedział się o pozycji Capadonny w kultowym kolektywie Wu Tang Clan. Rozwiał wszelkie wątpliwości, a zarazem potwierdził swoje słowa z konferencji prasowej dotyczącej nadchodzącej płyty.

RZA:

"Capadonna jest oficjalnym członkiem Wu-Tang Clanu. Był nim od 8 Diagrams (...) Zawsze był pionerem z naszej dzielnicy i miał w sobie ducha Wu"

Drynbuj
Kogo jeszcze obchodzi ten skład? Po 97 roku odcinają kupony i nie wnoszą do muzyki nic nowego
shaolin masta
myślę że wiele osób...klasyka.
Wu-Wear
po 97 ? Niezły jesteś colo. 8 Diagrams i nawijka na tym albumie wyprzedziła o kilka lat scenę rapową. Widzę typie, że brak wiedzy to Twój konik. elo
Drynbuj
Że co?!? :D Niby w których kawałkach tak "rewolucyjnie" rapowali, że teraz każdy z nich zrzyna? :D 8 Diagrams to ich najgorszy album, zarówno pod względem muzycznym jak i lirycznym
Wu-Wear
aaa i "pionierem" nie "pionerem" :)
Gnur
Za długie, nie czytam.
asdfdfs
Fajnie że jakiś news o Wu ale moglibyście dać do niego informację że podpisali z Warnerem i kilka innych rzeczy bo trochę się u nich ostatnio działo.
shaolin masta
cappa wiadomo ! w obozie wu dużo się dzieje i faktycznie mogłoby być więcej informacji o nich czy poszczególnych osobach. rza właśnie wypuścił ep. stare dziady działają.wu is for the children. wu-tang forever !!!
Wilanowiak
Ucisz się tam synu, bo pierdolisz kocopoły gorsze niż twój ojczym

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>