Splash! Festival - znamy termin przyszłorocznej edycji

wydarzenie
dodano: 2014-07-24 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Już po tegorocznym Splashu (nasza relacja już niebawem, na razie sprawdzić możecie materiały wrzucane na gorąco na Instagram) a oto, co piszą organizatorzy: "Och, jak było pięknie! Splashowa! opaska nadal wisi na ręce, ostatnie piwa i beaty nadal szumią w głowie, głośność rozmów w pracy czy szkole wydaje się zdecydowanie za cicha - to chyba jasne: za nami najpiękniejszy weekend lata.

Najlepszy festival na świecie po raz kolejny zasłużył na swoją reputację: najlepsza pogoda, najlepsi wykonawcy, najzimniejsze piwo - oraz oczywiście najlepsi, najpiękniejsi, najbardziej szaleni i równocześnie najbardziej pokojowi festivalowicze na świecie sprawili, że 17. splash! dla wszystkich obecnych okazał się niezapomnianym przeżyciem. Wszystkim przed i za kulisami, wszystkim artystom, managerom, pracownikom mediów chcielibyśmy przy tej okazji podziękować - a przede wszystkim Wam. Nieważne, czy oglądaliście każdy koncert, uczestniliście w każdej imprezie czy po prostu spędziliście 4 dni na polu namiotowym pijąc i freestylując - wszyscy odwaliliście kawał dobrej roboty. To oznaka wspaniałego festivalu.
Świętowanie tytułu mistrza świata kawałkiem "Ante Up", to mogliście zrobić tylko Wy. Wielkie dzięki za ten niesamowity, mistrzowski festival!
Jeżeli myślicie, że dla nas to pora odpoczynku - nic bardziej mylnego. Już teraz ostro pracujemy przy przygotowaniach do przynajmniej równie dobrego 18. splasha!. Bo to już jest jasne:
Widzimy się w przyszłym roku w Ferropolis od 10 do 12. lipca 2015 na 18. splashu!"

splash! 17 - official aftermovie (splash! festival 2014)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>