Video Mundialu: Proceente "Ostatniej szansy mecz"

video dnia
dodano: 2014-06-13 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente feat DJ Gondek - Ostatniej szansy mecz (prod. Stona) - HD

Dlaczego: "Ostatniej szansy mecz" to kolejny singiel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify". Proceente stworzył tekst tego wyjątkowego kawałka z cytatów Dariusza Szpakowskiego na Wikipedii. Singiel nieprzypadkowo wychodzi na światło dzienne na inaugurację piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii, na których zabraknie niestety reprezentacji Polski. "Ostatniej szansy mecz" to  wysamplowany opis stanu emocjonalnego kibiców biało-czerwonych, który powstał na bazie języka charyzmatycznego komentatora, który od 30 lat towarzyszy porażkom i rozczarowaniom naszych piłkarzy. Dynamiczną, nawiązującą do mundialowej gorączki muzykę wyprodukował Stona,  za skrecze odpowiada natomiast DJ Gondek.

Spontaniczny teledysk wg lakonicznej koncepcji autorstwa Proceente został nakręcony w czerwcowe popołudnie na boisku piłkarskim przy Sz.P. nr 103 na warszawskiej Sadybie. W klipie wzięli udział reprezentanci Aloha Ent., czyli współpracujący z wydawnictwem hip-hopowcy reprezentujący różne strony Polski: Blaze (Białystok), Emazet (Warszawa), Green (Brzeziny), Igorilla (Warszawa), Kolso (Warszawa), Klemens (Grudziądz), Majkel (Gliwice), Muflon (Warszawa), Parker/Echo (Warszawa), Szerszeń (Łódź), Sznaju (Głowno), Tomaj (Bydgoszcz)...

Całość zrealizował i zmiksował Staszek Koźlik w Erem Studio, a masteringiem zajęli się mistrzowie brzmienia ze Studio As One. Teledysk powstał we współpracy z firmą Mass Denim, za jego realizację odpowiada ekipa Lecisz Na Ryj Film Studio.

Proceente na fb
Aloha Entertainment fb
Stona na fb
DJ Gondek na fb
Erem Studio na fb
Mass Denim na fb

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>