HDS "Muzyka Bloków"

dodano: 2014-05-17 17:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2014-09-06

W 6 września będzie miała miejsce premiera najnowszego albumu warszawskiego rapera, która ukaże się legalnym nakładem Proper Records. Jak zapowiada artysta, płyta zatytułowana "Muzyka Bloków", będzie uliczno - refleksyjnym materiałem, w którym nie zabraknie numerów z wyraźnie zarysowanym wątkiem autobiograficznym.

To trzecia płyta w dorobku rapera, po "Naznaczonym" oraz "Odbiciu codzienności". Na krążku gościnnie będzie można usłyszeć: Lukasyno i Egona, Palucha, Popka, Hinola, Kafara, Bonusa RPK, Braha oraz Glacę. Za muzykę odpowiada radomski producent Tytuz, który już przy wcześniejszym krążku dołożył sporo pracy, za gramofonami stanie nie kto inny jak Dj Grubaz, a o końcowe brzmienie płyty zadba Olek Kowalski z Otrabarwa studio.

12 utworów jest odzwierciedleniem kolejnego etapu w życiu rapera. Artysta unika porównań najnowszego materiału z poprzednimi albumami. - Jest po prostu inny. To nie ja powinienem być jego recenzentem, ale słuchacze. Niech muzyka mówi sama za siebie - dodaje HDS.

To pierwsza płyta HDS, nagrana poza domowym studiem i pierwsza, która zostanie wydana pod szyldem Proper Records.

Tracklista:

na razie nieznana

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>