V/A "Prosto XV" - preorder składanki na 15-lecie Prosto Label

Od dzisiaj możecie zamawiać już jubileuszową składankę "Prosto XV". Jest to ekskluzywna kompilacja, która została przygotowana z okazji 15-lecia Prosto, składająca się z 15 wyselekcjonowanych, przełomowych dla wytwórni utworów. Premiera już 26 kwietnia podczas warszawskiej edycji Record Store Day! Album ukaże się w limitowanym nakładzie. "ZAMÓW PROSTO XV"

Tracklista:
1. Sokół, Jędker, Bilon, Wilku, Fu, Koras, Pono, Małolat - Prosto
2. Zipera feat. Dragon Davy, Toma - Bez ciśnień
3. KaeN - Alter ego
4. PMM - Poza horyzont
5. HIFI Banda - Puszer
6. Czarny HIFI feat. Pezet - Niedopowiedzenia
7. Solar/Białas - Spacer po linie
8. Sokół feat. Pono - Poczekalnia dusz
9. Pokój Z Widokiem Na Wojnę - Moja pierwsza dziewczyna
10. KęKę - Jeden kraj
11. Felipe, VNM, Jędker, Pezet, Sokół, Brahu, Numer Raz, Eldo - I żeby było normalnie
12. Sokół i Marysia Starosta - Czysta brudna prawda
13. Pono - Pierdolę to
14. VNM - Na weekend
15. WWO - Damy radę

 

NICO
Brakuje Hemp Gru - To jest to, Pono - Nieśmiertelna nawijka ZIP Składowa i WWO - W wyjątkowych okolicznościach to są przełomowe numery dla PROSTO a nie KaeN - Alter ego, KęKę - Jeden kraj, Solar/Białas - Spacer po linie z całym szacunkiem dla tych raperów!
Anonim
ale ideą tej składanki jest przekrój utworów na przełomie tych 15 lat, dlatego obok klasyków znaleźli się solar/białas, kękę itp, bo oni tez odnieśli sukces i te kawałki się przyjęły, pozdro
NołnejmX
co nie zmienia faktu, ze jeżeli Hemp Gru - To jest to nie było przełomowym kawałkiem dla PROSTO, to juz na pewno nie kawalki wyżej wymienienionych.
Akronim
Odnośnie HG to wiadomo, że powinni się pojawić, dodatkowej "w tej grze" Małolata, czy nawet 'Dystans' od Fu. Jest tego całkiem spore grono jeszcze.
kamil1989
kurwa jak zwykle Sokół to musiał spierdolić... Myślałem,że kupię to w ciemno ale po trakliscie jednak nie kupie. Wiadomo że HG nie wzioł bo odeszli od prosto ale co w tym dziwnego? Myśli ze im fejm nabije Sokół Ty bucu. Z dupy ta tracklista. Po za tym czemu tylko 15 utworów? Keke i Kaen mógłby zostać gdyby było 2 cd a jest jedno.Zawiodłem się
NICO
"Dystans" Fu nie był wydany przez Prosto
Prawdziwy
No nie był wydany to wiadomo ale kawałęk spoko i teledysk , ta składanka to tak na przymus wydana dla zabicia kasy celowo ! , nie ma co się podniecać i tyle , zrobił by sokół małolatowi teledyski do starej płyty jak miały być to by było coś !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>