Egotrue "Nie uciekaj" feat. Mam Na Imię Aleksander - teledysk

video
dodano: 2014-03-13 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Egotrue feat. Mam Na Imię Aleksander - Nie uciekaj

Prezentujemy klip p.t. "Nie uciekaj" promujący epkę składu Egotrue "To Przyszło Samo EP". Gościnną zwrotkę dorzucił Mam Na Imię Aleksander, a klimatyczny bit wyszedł z spod palców Emes Beats x Heisenberg's Montage, wzbogaconymi żywymi instrumentami. 

Reebbunn
Teraz moda w polskim rapie na tego typu chujowe zamulające kawałki ala Drake czy Kendrick? Ja pierdole, kiedy w polskim rapie pojawi się jakiś typ z charyzmą, który będzie miał własne świeże brzmienie? Coś na wzór Peji i jego "Na Legalu" w tamtych czasach, nie mówię, że wszyscy polscy raperzy są chujowi, bo jest paru dobrych, ale natłok tej muzyki, codziennie wychodzi po kilkanaście takich samych kawałków, typy nieudolnie kopiują SWAG, Trap, Illuminati style, albo takie smutne gówna jak ten kawałek (w stylu VNM'a) albo nawijają o zasadach i szacunku ulicy, w chuj tego za dużo wychodzi, ostatnimi laty tylko Pezet miał jaja żeby zrobić coś niekonwencjonalnego w polskim rapie to widzieliśmy skutki, matoły hejtowały album jeszcze przed premierą
Wiz
Mnie się podoba, ale w twojej wypowiedzi jest dużo racji min. jeśli chodzi o Pezeta też. ;)
Rafaello
Widze nie odrobiło się lekcji z undergorundu. Kilku takich w tamtym roku sie pojawiło Quebonafide, KubaKnap, Wuzet, Kuban, Deys.
wisniowy
Przekozazk utwór pełen porównań mega wkręcający bicior, i do tego zero plastiku, nie wiem czego ty chcesz od tego kawałka!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>