Dixon37 "Od Zawsze Na Zawsze" - teledysk

video
dodano: 2013-11-03 13:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

„Od Zawsze Na Zawsze" to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Dixon37 zatytułowany „O.Z.N.Z.". Tytułowy singiel z płyty wyprodukował Szczur, a oskreczował DJ Grubaz. Premiera krążka została zaplanowana na 6 grudnia.

Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. Zespół wywodzący się z Ursynowa i Mokotowa reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful.Gościnnie na krążku O.Z.N.Z. pojawili się Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski (Firma), Stefan (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. Warstwa muzyczny płyty to zasługa takich producentów jak Szczur, Klimson, DNA, Songo, Tymek, Jarus, Goofer, Chlebson, Adek, Adam R.. DJ-e: Dj Gondek, DJ Hardcut, DJ Grubaz.

Dixon37 - Od Zawsze Na Zawsze

Dixon37 - Od Zawsze Na Zawsze

Tagi: 

jaydee
gimby w szkole
ej
ej ludziska ważna sprawa - czemu kulfona nie ma w składzie Dixonów ani w ogóle na płycie?
NONAME
Odbił z Dixonów, chyba przez to, że chcieli wydać legal. Innym powodem może być legal w stajni Stepów.
@UP
poprzednia plyta byla w Prosto wiec pierwsza wersja odpada
Prawda
Poprzednia płyta miała być w prosto 2007 ale nie wyszła , tylko wydali po Ponad roku gdzie indziej tam gdzie żurom wydał płyte ostatnią , kulfon nie chciał być w stepie i dla tego a po drugie swoje solo z tych zwrotek co nie ma tutaj na płycie a miała być też płyta z wigorem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>