Grubson odbiera złotą płytę za "O.R.S."

dodano: 2013-10-29 23:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

W minioną sobotę, 26.10., w warszawskim klubie Stodoła GrubSon otrzymał złotą płytę za „O.R.S.”. Zagrał też pierwszy koncert na wspólnej trasie z Jamalem, Rudeboy tour. Tego dnia poznaliśmy również datę premiery jego najnowszego klipu

Na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube możecie zobaczyć zajawkę nadchodzącego teledysku GrubSona z Jareckim. Oficjalna premiera wideo już 3 listopada (niedziela) po godz. 15 na CGM.pl i kanale MaxFloRecTV. Obrazek promować będzie wspólną trasę koncertową bandów GrubSona i Jamala po największych miastach Polski. Pierwszy koncert z cyklu odbył się w minioną sobotę w warszawskim klubie Stodoła. Przy jego okazji GrubSon zupełnie niespodziewanie odebrał z rąk swojego managera, Mateusza Babiarza, złotą płytę za „O.R.S.”

- Jestem szczęśliwy i totalnie zaskoczony. MaxFlo oraz chłopaki z zespołu zrobili mi bardzo miłą niespodziankę - komentuje sam artysta. Obawiających się o to, że po takim odznaczeniu spocznie na laurach uspokaja: - Na pewno nic się nie zmieni. Dalej będę robił to, co robię. Konsekwentnie, w taki sposób, w jaki robię to cały czas. Jestem bardzo wdzięczny i dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają.

Z okazji wyróżnienia agencja MaxFloRec przygotowała limitowane wydanie złotej płyty „O.R.S.”. Zawiera ono 18 utworów, które trudno sprowadzić do wspólnego mianownika. Jedyne słowo, które ciśnie się na usta to energia. Na krążku znajdują się m.in. bangery: „Nowa fala”, „Na szczycie”, „One”. Całość uświetniają goście muzyczni, tacy jak np.: Emilia i Majkel (Bzzzt), Bu i Metrowy (3oda Kru), donGURALesko, Junior Stress, Cheeba i Grizzlee (EWR) czy Skorup. W skład albumu wchodzi CD i DVD/Live. Wydawnictwo zamówić można w internetowym sklepie MaxFlo.

Naładowany pozytywnymi emocjami GrubSon z pewnością dzielić będzie się nimi w kolejnych miastach na trasie Rudeboy tour. A wśród nich znajdują się: Wrocław - 7.11., Kraków - 8.11., Rzeszów - 9.11., Łódź - 15.11. i Katowice - 6.12. Występy promować będzie specjalnie z tej okazji powstały klip z gościnnym udziałem Jareckiego. Klip, którego już sam trailer budzi nieco kontrowersji. O komentarz w sprawie poprosiliśmy samego GrubSona. - Wiele osób może być zdziwionych i zaskoczonych tym, co zobaczą w teledysku. Chcieliśmy metaforycznie ukazać fakt, że na nasze koncerty przychodzą ludzie z różnych środowisk i kultur. To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie - mówi artysta. - Muzyka ma łączyć, a nie dzielić – dodaje.

Autorem muzyki do utworu jest GrubSon. Nagrań dokonano w Zacieszamy Studio, a za wideoklip odpowiedzialna jest grupa HoleInMoon z Opola. W tym mieście zrealizowano też wszystkie zdjęcia.

Przygotował: Kajetan Balcer - MaxFloRec

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>