Rover "Motyle" – teledysk

video
dodano: 2013-10-08 20:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Rover - Motyle

„Odźwierny” Rovera, ukaże się na rynku 25 października. Z tej okazji wytwórnia Step Records prezentuje kolejny klip zapowiadający krążek. Za bit w utworze „Motyle” odpowiada Sakier.  Klip to dzieło ekipy r5. Obraz powstał dzięki wsparciu firmy Diamante Wear. Co odnośnie debiutanckiego krążka kieleckiego rapera mówi oficjalne info? Więcej w rozwinięciu.

Rover bardzo wyraźnie dał o sobie znać już wcześniej, w podziemiu. Konceptualny projekt "24"  zebrał wyśmienite opinie wśród koneserów hip-hopu.

I tym razem kielecki raper zadbał o każdy detal i powraca, a raczej wkracza na legal z najbardziej dopracowanym krążkiem w swojej karierze. "Odźwierny", bo tak brzmi tytuł nowego projektu, jest czymś  zupełnie nowym w zalewie powtarzających się podejść do tematów i brzmień. Każdy utwór stanowi inne drzwi do kolejnego aspektu ludzkiej egzystencji, będącej głównym przedmiotem analizowanym przez rapera w tekstach.

Gościnnie na płycie udzielili się: WdoWA, Luka, Darek Perczak, Alicetea oraz Jahqb. Co ważne goście zarejestrowali swoje wokale wyłącznie na refrenach, na płycie nie ma żadnych gościnnych zwrotek. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Sakier, SoDrumatic, BobAir, Pawbeats, RX, Alicetea oraz Voskovy.

Album w przedsprzedaży można nabyć na www.preorder.pl. 

 

Tagi: 

Werter pierdolony
Skończ kurwa!!!
hemingway pierdolony
co za wsiur. Ty skoncz cebulaku z hejtingiem i idz do szkoly
Deeo
Znakomity ładunek emocji, ciekawy, mroczny klip. Robi wrażenie, mocna rzecz.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>