Nas i DJ Premier - wspólna płyta jednak będzie?!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2013-10-08 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Jeżeli mielibyśmy stworzyć ankietę wymarzonych przez Was duetów raper/producent, który to duet miałby stworzyć cały album... ten z pewnością byłby w ścisłej czołówce, jeśli nie na miejscu pierwszym. O płycie Nasa na bitach Preemo przebąkuje się od czasów prawie tak samo prehistorycznych, jak pierwsze zapowiedzi "Detoxu" Dre, ale nasz niepoprawny optymizm każe wierzyć także w najnowsze info. Premier zdradził w wywiadzie, że wyprodukuje cały album Nasira Jonesa!

Czyżby było to wytłumaczenie faktu, dlaczego Preemo nie znalazł się na "Life Is Good" z uzasadnieniem Nasa, że "to nie ta płyta"? Legendarny producent dodaje, że wspólna płyta będzie możliwa, gdy wypełni się kontrakt Nasty Nasa z Def Jamem, do czego potrzeba jeszcze tylko jednego albumu: “I just saw him last week. It's coming. He has another project to drop on Def Jam, then he's a free agent. Let him get that out. It'll give me time to get my artists ripped and ready. Then we can all tour together or something."

Poniżej cały wywiad, w którym autor takich klasyków jak <tu wstaw swój ulubiony nowojorski track i jest 90% szansy, że trafisz> zapowiada wyczekiwane collabo. Oraz oczywiście nieśmiertelne "Nas Is Like" autorstwa tejże dwójki.

DJ Premier Talks: Jay-z's Pound Cake Verse, Nas and Premo Album, His Regiment for Making Beats

Nas - Nas Is Like

Tagi: 

fisher
Bardzo dobry news
LordOfKrakau
"Life is good" to ostatni album dla Def Jamu
Szymek
Nie ma i nie było lepszego rap duetu niż Guru-Premier. Koniec.
Frenon
gówno tam wiesz: Timbaland/Jay-Z (z początków kariery), Dr. Dre/Eminem, DJ Paul/Juicy J, DJ Muggs/B-Real, Sir Jinx/Ice Cube, Lex Luger/Gucci Mane
Jaridadi
Przyrównujesz Gucci Mane do Guru? Idź spać gimbie
Prezik
ŁOOOOOoooOOOO

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>