Snoop Dogg prezentuje "Tha Broadus Boyz" - nowy, rodzinny album!

Nikogo chyba nie dziwią specjalnie przeróżne eksperymenty, jakimi para się ostatnio Snoop. Metamorfoza z "psa" w "lwa", uwieńczona albumem reggae, to chyba najlepszy przykład dziwactwa, jakie na stare lata opanowało Calvina. Po wydaniu "Reincarnated" raper postanowił ponownie zaszokować cały świat, tym razem nagrywając album z... własnymi potomkami!

O tym, że dzieciaki Snoopa próbują swoich sił w muzycznym show biznesie pisaliśmy już na początku roku, kiedy to swój mixtape opublikował najstarszy z trojga rodzeństwa - Corde Broadus aka Spank. Również córka Calvina - 14-letnia Corey, rozpoczęła ostatnio karierę wokalistki. Doggfather postanowił więc zmobilizować do nagrywek także swojego drugiego syna - Cordella, przy okazji powołując do życia grupę "Tha Broadus Boyz" w składzie Snoop Dogg, Spanky Danky i Dirty D.
Darmowy album "Royal Fam", nagrany pod szyldem firmy Boss Lady Entertainment, której właścicielką jest żona Shante Broadus, ukazał się w sieci kilka dni temu. Co można o nim powiedzieć?

Na pewno to, że wbrew pozorom, które nie zwiastowały z tego projektu niczego dobrego, jest to naprawdę niezły materiał. Składa się na niego 10 kawałków i jeden bonusowy track, na których gościnnie usłyszymy m.in. Wiza Khalifę. Na razie rapowanie nie wychodzi jeszcze młodym tak dobrze jak sławnemu tacie, ale z tego co wiemy, Snoop poświęca im dużo czasu, pomagając w składaniu tekstów i pracy nad techniką.
Kto wie, może za parę lat, jeden z nich wyrobi się na tyle, że nagra materiał na miarę Doggystyle'a. Wiem - pobożne życzenia, ale przesłuchajcie "Royal Fam" w streamie poniżej i przyznajcie, że jak na ostatnie rzeczy które wypuszcza Snoop, trzyma to solidny poziom, prawda?

SłyszyszKroki
HEY SNOOP !
zbulwersowany syn
Co bym dał żeby ze starym zajarać bata ,a potem do studia na rapsy hahah tyle wygrać
huun
ciekawe ile naprawdę ma dzieci, ja myślę, że coś koło 20 mogło się uzbierać przez tyle lat jego kariery

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>