Kobra "Golden Era" - teledysk

dodano: 2013-09-24 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 16)

"Golden Era" to pierwszy, tytułowy singiel promujący nowy album Kobry, który ukaże się nakładem Step Records w 2013 roku. Za wyprodukowanie utworu odpowiada SoDrumatic. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w Poznaniu przez ekipę Blaszany Sad. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Kobra w dniu wczorajszym zasilił szeregi opolskiej wytwórni Step Records. Szczegółowe informacje o tym transferze w naszym newsie.

Lolo
Kobra mysli, ze jak zmienil wytwornie to nagle zaczna mu sie sprzedawac plyty... Nie znam jego relacji z Peja ani powodow czemu juz nie wydaje w RPSENT, ale zdecydowanie bardziej pasuje do poznanskiego labelu, niz Stepu.
LPK
Myślę, że Kobra mógłby być rozczarowany gdyby się dowiedział, iż Eis jest aktualnie rednaczem serwisu internetowego Pudelek...
aaaa
Bogusław Linda flow Ricky Martin flow żenada roku ten jego TRAP
ECH
Kobra jest z każdą płytą coraz gorszy. Dało go się słuchać tylko na nielegalu.
fat_mike
1. czy tylko mnie irytuje rolling shutter w kazdym teledysku hh w tym dziwnym kraju? 2. albo fakt, ze polowa obcojezycznych slow w tytule jest zle wypowiadana? :)
fat_mike
1. czy tylko mnie irytuje rolling shutter w kazdym teledysku hh w tym dziwnym kraju? 2. albo fakt, ze polowa obcojezycznych slow w tytule jest zle wypowiadana? :)
xD
Ja pierdole ahaha Ricki Martin jest homo więc propsy kobra za ujawnieni się ty krypto geju xD
cuki3r
e tam, jak dla mnie jest ok. polski trap jeszcze troche musi dorosnac, ale jest z kazdym kawalkiem coraz lepiej: )
q-def
sposób w jaki rymuje w refrenie bardzo przypomina ten u Rossa w "MC Hammer", teledysk + klip miało być na poważnie, a wyszedł kolejny kawałek do pośmiania się przy wódce jak najdzie chęć obejrzenia "artystów" tworzących (t)rap w Polsce, SoDrumatic po raz n-ty zmarnował wtórny acz konkretnie zrobiony bit, co już powoli staje się niepisaną regułą, 5 !!
ODB RIP
Razem z biczerem wypieli sie na Rycha, a jak to łajno pseudo trap sie nie sprzeda to wrócą z podkulonym ogonem. Chcą tu na siłę zrobić polską wersję MMG jeżdżąc zdezelowaną skodą. Brawo zjeby
Wilkołak
Daremna kopia i do tego pakol jako towarzysz. Nie bardzo wiem co tym kobra chce osiągnąć bo na razie transformuje sie w zaskrońca hehehe
Classic090
Już się nie podoba bo nie mam nic o życiu na ulicy albo o smutnym rapie :) KOBRA ROBI COŚ NOWEGO :) BEKA Z WAS POLSCY SŁUCHACZE TYLKO CHADA RPK I KURWA GIMBY :)
Ktoś
Mylisz się, ni podoba się, bo jest strasznie miałkie :D
tłumacz
Słabo , marna kopia. Czemu my Polacy kopiujemy coś do czego kulturowo w żaden sposób nie pasujemy. Trap u nas to śmiech na sali bo tam muszą być łańcuchy , ekskluzywne samochody itp. Śmiesznie jak biały człowiek rapuję , że chce hajs z banku , a nie zarobił pewnie jeszcze nawet miliona. Tamci raperzy z USA robią na tym konkretny kwit i jest czym się chwalić . Taki rap nigdy nie będzie pasował to naszego klimatu .
y
to cover jest przecież

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>