Openair Frauenfeld 2013 - relacja i zdjęcia

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2013-09-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W dniach 12-14 lipca 2013 odbył się jeden z największych i najlepszych festiwali w Europie. Openair Frauenfeld 2013 jak co roku miał miejsce w Szwajcarii w małym miasteczku Frauenfeld położonym w północno-wschodniej cześci tego kraju. Corocznie oferuje słuchaczom naprawdę potężny line up artystyczny, co sprawia że bez wątpienia każdy fan chce tam wracać i wyczekuje okresu letniego. W tym roku organizatorzy musieli się mocno natrudzić by przebić zeszłoroczną na której obsada artystyczna była używając jednego słowa najgrubsza.

W tym roku podczas 3-dniowego Openair Frauenfeld 2013 zagrali tacy artyści jak: A Tribe Called Quest, B.o.B, Jurassic 5, Dizzee Rascal, Run-DMC, Snoop Dogg aka Snoop Lion, Wu-Tang Clan, A$AP Rocky, Gentleman & The Evolution, Psy 4 de la rime i wielu wielu innych. Poniżej fotorelacja, pozwalająca na chwilę wrócić jeszcze w wakacyjne otoczenie...Podczas 19 edycji organizatorzy nie mogli chyba narzekać ani na pogodę, która bardzo dopisała w tym roku, ani na frekwencję za sprawą licznej publiczności, która zjawiła się z wielu zakątków Europy oraz Świata. Wstępnie chodziły głosy że podczas Openair Frauenfeld 2013 było ok. 60 tysięcy fanów rapu co z pewnością dodawało atmosfery.

Jak wiemy podczas festiwali różnie bywa z artystami wielkoformatowymi a to "nie zagra tyle czasu ile powinien", a to "nie jest w formie", a to czasami główny headliner nie dojedzie z jakiegoś powodu. Jednakże organizatorzy w Szwajcarii zdecydowanie mogli być zadowoleni, gdyż artyści którzy tworzyli lineup wywiązali się ze swojej pracy w 100%. Może tylko poza nieobecnością DJ-a Premiera który z przyczyn osobistych nie mógł się pojawić na festiwalu.

Nie będę się zbednie rozpisywał gdyż cała atmosfera, koncerty, strefy chill & relax, strefy gier i zabaw, atrakcje dodają uroku festiwalowi w Szwajcarii.

Dla wszystkich, którzy co roku myślą czy wybrać się właśnie tam odpowiem stanowczo - zróbcie to, a nie pożałujecie. Prędzej zaczniecie odliczać dni do kolejnej edycji.

Fotorelacja ze Szwajcarii jest tylko małym wstępem do videorelacji którą powoli przygotowywuję specjalnie dla Was także bądźcie czujni !!! BIG UP !!! PEACE !!! LOVE !!! MUSIC !!!

tekst i zdjęcia: Michał Moch

Galeria

BLADA
DJ Premier nie mógł się zjawić, bo tak go pochłonęła współpraca z Wojtkiem i Marychą, potwierdzone info. Przyczyny osobiste, taaa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>