Wojtas ujawnia okładkę, tytuł oraz datę premiery płyty!

Druga solowa płyta weterana polskiego rapu, Wojtasa, założyciela legendarnego zespołu Wzgórze Ya-Pa 3 pt. „23” ukaże się na rynku 27 września 2013 roku, nakładem Step Records. Artysta ujawnił dziś także nieszablonową okładkę albumu. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

- „23” to dla mnie szczególna liczba – w 2013 roku mijają 23 lata odkąd chwyciłem za mikrofon, 23 symbolizuje także numer na koszulce Michaela Jordana oraz 23 powody, dla których cały czas rapuję – mówi sam zainteresowany. 

Muzycznie płyta utrzymana jest w klimatach charakterystycznych dla twórczości Wojtasa. Album brzmi jak rodem wyjęty ze „złotej ery” hip-hopu (wczesne lata 90’), począwszy od warstwy brzmieniowej, po specyficzną lirykę, której znawcom tematu nie trzeba specjalnie przedstawiać. 

Już jutro w sieci ukaże się obszerny dokument z planu zdjęciowego do klipu „Ol Dirty Dancing” z gościnnym udziałem Hansa, Liroya, Kajmana oraz Feel-X’a. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, wraz ze startem preorderu, światło dzienne ujrzy oficjalny teledysk do tego numeru.

Do tej pory album promują 2 teledyski: „Ooo tak” oraz „Kalejdoskop", które możecie obejrzeć pod spodem.

 

Tagi: 

reklama
joey starr
Czekam na tą płytę od dawna! Jaram się tym że Wojtyna pierdoli resztę i robi to po swojemu.
Kal@fi0r
Okładka nie mogłaby być bardziej oldskulowa. Za to propsy! POczekamy, zobaczymy jak forma. Pomimo całego sentymentu (dalej wracam do polskich rzeczy z lat 90tych) patent może się nie sprawdzić. Jednak "Stara szkoła rapu" to była naprawdę dobra płyta w momencie wydania, więc są duże szanse...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>