PRO8L3M "C30-C39" - premiera i odsłuch

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-06-24 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

12 czerwca miała swoją premierę epka o tajemniczym tytule "C30-C39" autorstwa duetu PRO8L3M, w skład którego wchodzi raper Oskar z Dobrego Towaru, zaś za produkcję i stronę turntablistyczną odpowiada DJ Steez, znany z działalności w Diil Gangu czy Rap History Warsaw. Produkcja składa się z 8 luźnych numerów, będących jednocześnie zapowiedzią większego projektu, który światło dzienne ujrzy już na jesieni. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę, link do odsłuchu materiału i jego kupna.

Tracklista:

01. Dwa Trzynascie
02. Tori Black
03. Kickdown
04. Tiramisu
05. Letnie Przesilenie
06. 200 Procent Prawdy
07. Teoria Bezwzglednosci (feat Merd, Karlos DT, BRZ)
08. Opowiesc o Tobie

Ponumerowane EP w ograniczonym nakładzie jest dostępne w sklepach Serum Global oraz Sideone (także tutaj).

Tagi: 

propsik
jak wyszedł pierwszy klip. bardzo dobry numer zresztą. spodziewałem się albo całej płyty z rewolucyjnym przekazem, nawołującym do walki z globalizacją i korporacjami albo prawilniackiej, sztywnej ulicznej nawijki. Obu tych styli nie lubię w nadmiarze. Od czasu do czasu takie kawałki są dla mnie do zaakceptowania. Jednak jak przesłuchałem kilka kawałków z EP to naprawdę miło się zaskoczyłem. Typ ma nie banalne flow, widać że kombinuje a tematyka jest zróżnicowana. Nastrój tez się zmienia, momentami jest poważnie, innymi czuć oddech. Taki powinien być rap który uważam za pełnokrwisty
-ME-
spoko nawet. tylko flow jakieś dziwne, nie wiem czy zamierzony cel, czy po prostu brak umiejętności. bardzo ciekawe bity.
mte0
bity oraz niebanalna nawijka robią robotę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>